koconverter - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Calligra Document Converter
sk: Konvertor dokumentov Calligra

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
sk: Copyright 2001-%1 Vývojári Calligra

en: Input file
sk: Vstupný súbor

en: Output file
sk: Výstupný súbor

en: Make a backup of the destination file
sk: Spraviť zálohu cieľového súboru

en: Batch mode: do not show dialogs
sk: Dávkový mód: nezobrazovať dialógy

en: Interactive mode: show dialogs (default)
sk: Interaktívny mód: zobrazovať dialógy (štandard)

en: Mimetype of the output file
sk: Typ MIME výstupného súboru

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
sk: Orientácia tlače. Môže byť buď portrét alebo krajina.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
sk: Veľkosť papiera. A4, Legal, Letter, ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
sk: Veľkosť okraja papiera. Predvolene je 0,2.

en: Two arguments required
sk: Vyžadované sú 2 argumenty

en: Mimetype for input file %1 not found!
sk: Typ MIME %1 pre vstupný súbor nebol nájdený.

en: Mimetype not found %1
sk: Typ MIME %1 nenájdený

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
sk: Typ MIME nenájdený, skúste použiť možnosť --mimetype

en: *** The conversion failed! ***
sk: *** Konverzia zlyhala! ***
