kword - en to sl translation catalogue (282 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (view_displaymodes) i18n: ectx: Menu (view)
en: &Display Mode
sl: Način prikaza

note: i18n: ectx: Menu (semantic)
en: Semantics
sl: Semantika

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: S&tyles
sl: Slogi

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
sl: Preverjanje črkovanja

note: i18n: ectx: Menu (AutoCorrection)
en: AutoCorrection
sl: Samodejno popravljanje

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
sl: Rezultati preverjanja črkovanja

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
sl: Spremeni spremenljivko v

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: Orodja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Page Style
sl: Nastavi slog strani

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Page Style
sl: Vstavi slog strani

[ctx: (qtundo-format)]
en: Page Properties
sl: Lastnosti strani

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape
sl: Ustvari obliko

en: Baseline
sl: Osnovna vrstica

en: Character
sl: Znak

en: Row
sl: Vrstica

en: Page (entire) area
sl: Območje (cele) strani

en: Page text area
sl: Območje besedila na strani

en: Paragraph area
sl: Območje odstavka

en: Paragraph text area
sl: Območje besedila v odstavku

en: Left page border
sl: Levi rob strani

en: Right page border
sl: Desni rob strani

en: Right paragraph border
sl: Desni rob odstavka

en: Left paragraph border
sl: Levi rob odstavka

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shape relation to text is:
sl: Odnos oblike in besedila je:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: Inline with text (behaves as a character)
sl: Znotrajvrstično z besedilom (obnaša se kot znak)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: Floating, but anchored to a character position
sl: Plavajoče, a zasidrano na položaj znaka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Floating, but anchored to a paragraph
sl: Plavajoče, a zasidrano na odstavek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: Floating free (not anchored to text)
sl: Prosto plavajoče (ni zasidrano na besedilo)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVert)
en: Vertical Positioning
sl: Navpični položaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rTop)
en: Top align with:
sl: Poravnaj vrh z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVCenter) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHCenter)
en: Center align with:
sl: Sredinsko poravnaj z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rBottom)
en: Bottom align with:
sl: Poravnaj dno z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rHOffset)
en: Offset
sl: Odmik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lVOffset) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lHOffset)
en: from:
sl: od:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHoriz)
en: Horizontal Positioning
sl: Vodoravni položaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rLeft)
en: Left align with:
sl: Poravnaj na levo z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rRight)
en: Right align with:
sl: Poravnaj na desno z:

en: Configure
sl: Nastavi

en: Misc
sl: Razno

en: Grid
sl: Mreža

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
sl: Dokument

en: Document Settings
sl: Nastavitve dokumenta

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
sl: Avtor

en: Author
sl: Avtor

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
sl: Ustvari nov zaznamek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
sl: Zaznamki vam omogočajo preskakovanje med deli dokumenta.
    Prosim vnesite ime zaznamka.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
sl: Stolpci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
sl: Razmik med stolpci:

en: frameset
sl: zbirka okvirjev

en: No framesets in document
sl: Ni nobene zbirke okvirjev v dokumentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
sl: Ime zbirke okvirjev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newRadio)
en: Create a new frameset:
sl: Ustvari novo zbirko okvirjev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, existingRadio)
en: Select existing frameset to connect to:
sl: Izberite obstoječo zbirko okvirjev, da povežete k:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
sl: Ime zbirke okvirjev

en: Smart Positioning
sl: Pametna določitev položaja

en: Text Run Around
sl: Besedilo teče naokoli

en: Connect Text Frames
sl: Poveži besedilne okvirje

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Shape Properties
sl: Spremeni lastnosti oblike

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAnchor)
en: Anchor to...
sl: Zasidraj na...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
sl: Stran

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorParagraph)
en: Para&graph
sl: Odstavek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorToCharacter)
en: &To Character
sl: K znaku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorAsCharacter)
en: &As Character
sl: Kot zn&ak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpHAlign)
en: Horizontal Alignment
sl: Vodoravna poravnava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignLeft)
en: &Left
sl: &Levo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignCenter)
en: &Center
sl: Sredinsko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignRight)
en: &Right
sl: Desno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpVAlign)
en: Vertical Alignment
sl: Navpična poravnava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignTop)
en: &Top
sl: Zgoraj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignMiddle)
en: &Middle
sl: Sredina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAlignBottom)
en: &Bottom
sl: Spodaj

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpWrap)
en: Text Wrap-around
sl: Besedilo ovito naokoli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, runThrough)
en: Run through this shape
sl: Teci skozi to obliko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noRunaround)
en: Skip below this shape
sl: Preskoči pod to obliko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, left)
en: Run on left side of this shape
sl: Teci na levi strani te oblike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, right)
en: Run on right side of this shape
sl: Teci na desni strani te oblike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, longest)
en: Run on longest side of this shape
sl: Teci na najdaljši strani te oblike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, both)
en: Run on both sides of this shape
sl: Teci na obeh straneh te oblike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, enough)
en: Run on sides that are wider than:
sl: Teci na straneh, ki so širše kot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Distance Between Shape and Text:
sl: Razdalja med obliko in besedilom:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
sl: Stolpci

en: Style
sl: Slog

en: Clone
sl: Kloniraj

en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Page Style
sl: Spremeni slog strani

en: Clone Page Style
sl: Kloniraj slog strani

en: Add a new page style with the name:
sl: Dodaj nov slog strani z imenom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Text elsewhere will:
sl: Besedilo drugod bo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: The shape affects the text by its:
sl: Oblika vpliva na besedilo z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, box)
en: Bounding box
sl: Okvir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, outside)
en: Contour
sl: Obris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Shape and text are separated left by:
sl: Oblika in besedilo sta levo ločena z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Right by:
sl: Desno za:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Above by:
sl: Zgoraj za:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Below by:
sl: Spodaj za:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
sl: P&reimenuj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
sl: Zbriši

en: Please provide a new name for the bookmark
sl: Prosim, podajte novo ime za zaznamek

en: Rename Bookmark
sl: Preimenuj zaznamek

en: A bookmark with the name "%1" already exists.
sl: Zaznamek z imenom »%1« že obstaja.

en: Select Bookmark
sl: Izberite zaznamek

en: Geometry
sl: Geometrija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
sl: Velikost strani in robovi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
sl: Ustvari

en: Debug
sl: Išči napake

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Page #
sl: Stran #

en: Section
sl: Razdelek

en: Statistics
sl: Statistike

en: Words:
sl: Besede:

en: Sentences:
sl: Stavki:

en: Syllables:
sl: Zlogi:

en: Characters (spaces):
sl: Znaki (presledki):

en: Characters (no spaces):
sl: Znaki (brez presledkov):

en: Lines:
sl: Vrstice:

en: Readability:
sl: Berljivost:

en: Flesch reading ease
sl: Flescheva preprostost branja

en: East asian characters:
sl: Vzhodnoazijski znaki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_words)
en: Words
sl: Besede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
sl: Stavki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_syllables)
en: Syllables
sl: Zlogi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
sl: Vrstice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charspace)
en: Characters With Spaces
sl: Znaki s presledki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_charnospace)
en: Characters without spaces
sl: Znaki brez presledkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_east)
en: East Asian characters
sl: Vzhodnoazijski znaki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_flesch)
en: Flesch Reading Ease
sl: Flescheva preprostost branja

[ctx: Style name]
en: Standard
sl: Navadno

[ctx: Style name]
en: Head 1
sl: Naslov 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
sl: Naslov 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
sl: Naslov 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
sl: Oštevilčen seznam

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
sl: Abecedni seznam

[ctx: Style name]
en: Bullet List
sl: Seznam z alinejami

[ctx: Style name]
en: Contents Title
sl: Naslov vsebine

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
sl: Glava vsebine 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
sl: Glava vsebine 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
sl: Glava vsebine 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
sl: Naslov dokumenta

[ctx: Style name]
en: Header
sl: Glava

[ctx: Style name]
en: Footer
sl: Noga

[ctx: Style name]
en: Plain
sl: Navadno

[ctx: Style name]
en: Borders 1
sl: Robovi 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
sl: Robovi 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
sl: Robovi 4

[ctx: Style name]
en: Row
sl: Vrstica

[ctx: Style name]
en: Column
sl: Stolpec

[ctx: Style name]
en: Light Gray
sl: Svetlo siva

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
sl: Temno siva

[ctx: Style name]
en: Black
sl: Črna

[ctx: Style name]
en: Light Blue
sl: Svetlo modra

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
sl: Temno modra

[ctx: Style name]
en: Red
sl: Rdeča

[ctx: Style name]
en: Yellow
sl: Rumena

[ctx: Style name]
en: Colorful
sl: Barvita

[ctx: Style name]
en: Bluish
sl: Modrikasta

[ctx: Style name]
en: Simple 1
sl: Preprosto 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
sl: Preprosto 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
sl: Preprosto 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
sl: Glava 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
sl: Glava 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
sl: Glava 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
sl: Glava 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
sl: Stolpci 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
sl: Stolpci 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
sl: Mreža 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
sl: Mreža 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
sl: Mreža 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
sl: Siva glava

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
sl: Modra glava

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
sl: Tradicionalna modra

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
sl: Tradicionalna siva

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
sl: Modra zgoraj in spodaj

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
sl: Siva zgoraj in spodaj

en: Word processor
sl: Urejevalnik besedil

en: Copyright 1998-%1, The Words Team
sl: © 1998-%1, Ekipa Words

en: Co Maintainer/Port to Qt6
sl: Sovzdrževalec/Prenos na Qt6

en: Co maintainer
sl: Sovzdrževalec

en: Everything
sl: Vse

en: Formatting stuff
sl: Stvari, povezane z oblikovanjem

en: Layout and Painting
sl: Razpored in slikanje

en: Statistics docker
sl: Sidrišče za statistiko

en: Foot and endnotes
sl: Nožne in končne opombe

en: Bibliography
sl: Bibliografija

en: Style Manager
sl: Upravitelj slogov

en: ODF Support
sl: Podpora ODF

en: Fatcow Web Hosting
sl: Spletno gostovanje Fatcow

en: Page break icon
sl: Ikona preloma strani

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Standard
sl: Standardno

en: Document Title
sl: Naslov dokumenta

en: Head 1
sl: Naslov 1

en: Head 2
sl: Naslov 2

en: Head 3
sl: Naslov 3

en: Bullet List
sl: Seznam z alinejami

en: Tools
sl: Orodja

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
sl: Neveljavna datoteka OASIS OpenDocument. Značka office:body ni bila najdena.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
sl: Neveljaven dokument OASIS. Znotraj office:body ni bilo nobene značke.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
sl: To ni dokument za urejevalnik besedil, ampak %1. Prosim, poskusite ga odpreti s primernim programom.

en: Can not find needed text component, Words will quit now
sl: Ni bilo moč najti potrebne besedilne komponente, Words bo sedaj zaključil

en: Installation Error
sl: Napaka pri namestitvi

en: Modified
sl: Spremenjen

en: Saved
sl: Shranjen

en: Page %1 of %2
sl: Stran %1 od %2

en: Page %1-%2 of %3
sl: Stran %1-%2 od %3

en: Line %1
sl: Vrstica %1

en: Page Number
sl: Številka strani

en: Line Number
sl: Številka vrstice

en: Change the page style
sl: Zamenjaj slog strani

en: Page Style
sl: Slog strani

en: Page Size
sl: Velikost strani

en: Saved/Modified
sl: Shranjeno/spremenjeno

en: Mouse Cursor X:Y
sl: Miškin kazalec X:Y

en: Zoom Controller
sl: Nadzornik zooma

en: Exit Fullscreen Mode
sl: Izhod iz celozaslonskega načina

en: Shape Properties...
sl: Lastnosti oblike...

en: Change how the shape behave
sl: Spremeni obnašanje oblike

en: Create Template From Document...
sl: Ustvari predlogo iz dokumenta...

en: Save this document and use it later as a template
sl: Shrani ta dokument in ga kasneje uporabi kot predlogo

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
sl: Ta dokument lahko shranite kot predlogo.<br><br>To novo predlogo lahko uporabite kot začetno točko za drug dokument.

en: Show Formatting Characters
sl: Pokaži oblikovne znake

en: Toggle the display of non-printing characters
sl: Preklopi prikaz netiskanih znakov

en: Toggle the display of non-printing characters.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you tabs, spaces, carriage returns and other non-printing characters.
sl: Preklopi pogled netiskanih znakov.<br/><br/>Ko je to omogočeno, Words prikaže tabulatorje, presledke, znake za novo vrstico in druge netiskane znake.

en: Show Field Shadings
sl: Prikaži osenčena polja

en: Toggle the shaded background of fields
sl: Preklapljaj osenčeno ozadje polj

en: Toggle the visualization of fields (variables etc.) by drawing their background in a contrasting color.
sl: Preklapljaj vidnost polj (spremenljivk, itd.) z dodajanjem ozadja v kontrastni barvi.

en: Show Text Shape Borders
sl: Prikaži obrobe besedilne oblike

en: Turns the border display on and off
sl: Preklapljaj prikaz obrob

en: Turns the border display on and off.<br/><br/>The borders are never printed. This option is useful to see how the document will appear on the printed page.
sl: Preklopi prikaz meja.<br/><br/>Meje niso nikoli tiskane. Ta možnost je uporabna, če bi radi videli, kako bo dokument zgledal na tiskani strani.

en: Show Table Borders
sl: Prikaži robove tabele

en: Toggle the display of table borders
sl: Preklopi prikaz robov tabele

en: Toggle the display of table borders.<br/><br/>When this is enabled, Words shows you any invisible table borders with a thin gray line.
sl: Preklopi prikaz robov razpredelnice.<br/><br/>Ko je to omogočeno, Words prikaže vse nevidne obrobe razpredelnice s tanko sivo črto.

en: Show Section Bounds
sl: Prikaži meje razdelka

en: Toggle the display of section bounds
sl: Preklapljaj  prikaz meja razdelka

en: Toggle the display of section bounds.<br/><br/>When this is enabled, any section bounds will be indicated with a thin gray horizontal brackets.
sl: Preklopi prikaz robov razpredelnice.<br/><br/>Ko je to omogočeno, Words prikaže vse nevidne obrobe razpredelnice s tankimi sivimi oklepaji.

en: Show Rulers
sl: Prikaži ravnila

en: Shows or hides rulers
sl: Prikaže ali skrije ravnila

en: The rulers are the white measuring spaces top and left of the document. The rulers show the position and width of pages and of frames and can be used to position tabulators among others.<p>Uncheck this to disable the rulers from being displayed.</p>
sl: Ravnila so beli merilni prostori zgoraj in levo ob dokumentu. Ravnila prikazujejo položaj in širino strani in okvirjev in se lahko med drugim uporabljajo za postavljanje tabulatorjev.<p>Odznačite to, da se ravnila ne kažejo.</p>

en: Snap to Grid
sl: Pripni k mreži

en: Show Status Bar
sl: Prikaži vrstico stanja

en: Shows or hides the status bar
sl: Prikaže ali skrije vrstico stanja

en: Fullscreen Mode
sl: Celozaslonski način

en: Set view in fullscreen mode
sl: Prikaži pogled v celozaslonskem načinu

en: Semantic Stylesheets...
sl: Semantične predloge...

en: Modify and add semantic stylesheets
sl: Spremeni in dodaj semantične sloge

en: Stylesheets are used to format the display of information which is stored in RDF.
sl: Slogovne tabele uporabljamo za oblikovanje prikaza informacij, ki so shranjene v RDF.

en: Configure...
sl: Nastavi...

en: Page Layout...
sl: Postavitev strani...

en: Change properties of entire page
sl: Spremeni lastnosti celotne strani

en: Change properties of the entire page.<p>Currently you can change paper size, paper orientation, header and footer sizes, and column settings.</p>
sl: Spremeni lastnosti celotne strani.<p>Trenutno lahko spremenite velikost papirja, usmerjenost, velikosti glave in noge ter nastavitve stolpcev.</p>

en: Create Header
sl: Ustvari glavo

en: Create Footer
sl: Ustvari nogo

en: Show Comments
sl: Prikaži komentarje

en: Shows comments in the document
sl: Prikazuj komentarje v dokumentu

en: Word Count
sl: Število besed

en: Shows or hides word counting in status bar
sl: Prikaže ali skrije število besed v vrstici stanja

en: Page Setup
sl: Nastavitve strani

en: Header & Footer
sl: Glava in noga

en: Page layout
sl: Postavitev strani

[ctx: Label for the Find text input box]
en: Find:
sl: Išči:

[ctx: Next search result]
en: Next
sl: Naslednji

[ctx: Previous search result]
en: Previous
sl: Prejšnji

[ctx: Search options]
en: Options
sl: Možnosti

[ctx: Label for the Replace text input box]
en: Replace:
sl: Zamenjaj:

[ctx: Replace the current match]
en: Replace
sl: Zamenjaj

[ctx: Replace all found matches]
en: Replace All
sl: Zamenjaj vse

en: Replace
sl: Zamenjaj

[ctx: Total number of matches]
en: 1 match found | %1 matches found
sl[0]: Najden %1 zadetek
sl[1]: Najdena %1 zadetka
sl[2]: Najdeni %1 zadetki
sl[3]: Najdenih %1 zadetkov

en: No matches found
sl: Ni najdenih nobenih zadetkov

en: Search hit bottom, continuing from top.
sl: Iskanje je prišlo do dna in nadaljuje spet od vrha.

en: Search hit top, continuing from bottom.
sl: Iskanje je prišlo do vrha in spet nadaljuje z dna.

en: Odd Pages Header
sl: Glave lihih strani

en: Even Pages Header
sl: Glave sodih strani

en: Odd Pages Footer
sl: Noge lihih strani

en: Even Pages Footer
sl: Noge sodih strani

en: Main text
sl: Glavno besedilo

en: Other text
sl: Drugo besedilo
