karbon - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Blend
sl: Zmešaj

en: Blend mode
sl: Način mešanja

en: Normal
sl: Normalno

en: Multiply
sl: Pomnoži

en: Screen
sl: Zaslon

en: Darken
sl: Potemni

en: Lighten
sl: Posvetli

en: Gaussian blur
sl: Gaussova zabrisanost

en: Radius
sl: Polmer

en: Color Matrix
sl: Barvna matrika

en: Apply color matrix
sl: Uporabi barvno matriko

en: Saturate colors
sl: Nasiti barve

en: Rotate hue
sl: Zavrti odtenek

en: Luminance to alpha
sl: Osvetljenost v alfa

en: Saturate value
sl: Vrednost nasičenja

en: Angle
sl: Kot

en: Color matrix
sl: Barvna matrika

en: Component transfer
sl: Prenos komponent

en: Function
sl: Funkcija

en: Identity
sl: Identiteta

en: Table
sl: Tabela

en: Discrete
sl: Diskretno

en: Linear
sl: Linearno

en: Gamma
sl: Gama

en: Values
sl: Vrednosti

en: Slope
sl: Naklon

en: Intercept
sl: Prestrezi

en: Amplitude
sl: Amplituda

en: Exponent
sl: Eksponent

en: Offset
sl: Zamik

en: Composite
sl: Kompozit

en: Operation
sl: Operacija

en: Convolve Matrix
sl: Konvolucijska matrika

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Wrap
sl: Zavihaj

en: None
sl: Brez

en: Edge mode:
sl: Robni način:

en: Kernel size:
sl: Velikost jedra:

en: Target point:
sl: Ciljna točka:

en: Divisor:
sl: Delitelj:

en: Bias:
sl: Pristranost:

en: Preserve alpha
sl: Ohrani alfo

en: Edit kernel
sl: Uredi jedro

en: Flood fill
sl: Zapolni

en: Flood color
sl: Barva zapolnitve

en: Image
sl: Slika

en: Select image...
sl: Izberi sliko...

en: Select image
sl: Izberi sliko

en: Merge
sl: Združi

en: Morphology
sl: Morfologija

en: Erode
sl: Erodiraj

en: Dilate
sl: Razširi

en: Radius x:
sl: Polmer x:

en: Radius y:
sl: Polmer y:
