koffice-dockers - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
sl: V zbirki ni bilo najdenih oblik! %1

en: Not a valid Calligra file: %1
sl: Ni veljavna datoteka Calligra: %1

en: No body tag found in file: %1
sl: V datoteki ni najdena oznaka »body«: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
sl: Značka office:drawing ni bila najdena v datoteki: %1

en: No shapes found in file: %1
sl: V datoteki ni bilo najdenih oblik: %1

en: Add Shape
sl: Dodaj obliko

en: More
sl: Več

en: Open Shape Collection
sl: Odpri zbirko oblik

en: Remove Shape Collection
sl: Odstrani zbirko oblik

en: Default
sl: Privzeto

en: Geometrics
sl: Geometrične

en: Arrows
sl: Puščice

en: Funny
sl: Smešno

en: Collection Error
sl: Napaka zbirke

en: Shape Properties
sl: Lastnosti oblike

en: Snap Settings
sl: Nastavitve priklepanja
