ArtisticTextShape - en to sl translation catalogue (30 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
sl: Dodaj obseg besedila

en: ArtisticTextShape
sl: Oblika umetniškega besedila

en: A shape which shows a single text line
sl: Oblika, ki prikaže eno samo vrstico besedila

en: Artistic Text
sl: Umetniško besedilo

en: Detach Path
sl: Odcepi pot

en: Convert to Path
sl: Pretvori v pot

en: Bold text
sl: Krepko besedilo

en: Italic text
sl: Ležeče besedilo

en: Superscript
sl: Nadpisano

en: Subscript
sl: Podpisano

en: Anchor at Start
sl: Sidro na začetku

en: Anchor at Middle
sl: Sidro na sredi

en: Anchor at End
sl: Sidro na koncu

en: Click to change cursor position.
sl: Kliknite da spremenite položaj kazalke.

en: Click to select text shape.
sl: Kliknite da izberete obliko besedila.

en: Double click to put text on path.
sl: Kliknite dvojno da postavit besedilo na pot.

en: Drag handle to change start offset.
sl: Povlecite ročico da spremenite začetni odmik.

en: Press escape to finish editing.
sl: Pritisnite Escape da končate urejanje.

en: Press return to finish editing.
sl: Pritisnite Return da končate urejanje.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
sl: Pretvori v pot

en: Text Properties
sl: Lastnosti besedila

en: Text On Path
sl: Besedilo na poti

en: Artistic text editing
sl: Umetniško urejanje besedila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
sl: Pripni pot

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
sl: Spremeni sidro besedila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
sl: Spremeni pisavo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
sl: Spremeni odmik besedila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
sl: Odcepi pot

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
sl: Odstrani obseg besedila

[ctx: (qtundo-format)]
en: Replace text range
sl: Zamenjaj obseg besedila
