ChartShape - en to sl translation catalogue (288 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: Start
sl: Začetek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendAlignment)
en: End
sl: Konec

en: Near-axis
sl: Bližina osi

en: Other-side
sl: Preostala stran

en: Axistitle
sl: Naslov osi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShow)
en: Show Axis
sl: Prikaži os

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisScalingButton)
en: Scale
sl: Merilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowLabels)
en: Show Labels
sl: Prikaži oznake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, axisEditFontButton)
en: Font
sl: Pisava

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMajorGridLines)
en: Show Major Grid
sl: Prikaži glavne mrežne črte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowMinorGridLines)
en: Show Minor Grid
sl: Prikaži stranske mrežne črte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, barPropertiesLabel)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Bar Properties</span></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Lastnosti stolpca</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenSetsLabel)
en: Gap Between Sets
sl: Vrzel med množicami

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, gapBetweenBarsLabel)
en: Gap Between Bars
sl: Vrzel med stolpci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, axisShowTitle)
en: Show Title
sl: Prikaži naslov

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary X Axis
sl: Primarna os X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Primary Y Axis
sl: Primarna os Y

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary X Axis
sl: Sekundarna os X

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, dataSetAxes) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, axes)
en: Secondary Y Axis
sl: Sekundarna os Y

en: The plugin needed for displaying text labels in a chart is not available.
sl: Vstavek ki je potreben za prikazovanje besedilnih oznak v grafu ni na voljo.

en: Plugin Missing
sl: Manjka vstavek

en: The plugin needed for displaying text labels is not compatible with the current version of the chart Flake shape.
sl: Vstavek, potreben za prikaz besedilnih oznak, ni skladen s trenutno različico oblike za grafikone Flake.

en: Plugin Incompatible
sl: Vstavek ni združljiv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
sl: Naslov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
sl: Podnaslov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
sl: Noga

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
sl: Ta dokument vsebuje zunanjo povezavo do oddaljenega dokumenta
    %1

en: Confirmation Required
sl: Zahteva se potrditev

en: Download
sl: Naloži

en: Skip
sl: Preskoči

en: Chart
sl: Grafikon

en: Business charts
sl: Poslovni grafikoni

en: Bar Chart
sl: Stolpični grafikon

en: Normal bar chart
sl: Normalni stolpični grafikon

en: Stacked Bar Chart
sl: Naložen stolpični grafikon

en: Stacked bar chart
sl: Naložen stolpični grafikon

en: Percent Bar Chart
sl: Stolpični grafikon deležev

en: Percent bar chart
sl: Stolpični grafikon deležev

en: Line Chart
sl: Črtni grafikon

en: Normal line chart
sl: Črtni grafikon

en: Stacked Line Chart
sl: Naložen črtni grafikon

en: Stacked line chart
sl: Naložen črtni grafikon

en: Percent Line Chart
sl: Črtni grafikon deležev

en: Percent line chart
sl: Črtni grafikon deležev

en: Area Chart
sl: Področni grafikon

en: Normal area chart
sl: Normalni področni grafikon

en: Stacked Area Chart
sl: Naloženi področni grafikon

en: Stacked area chart
sl: Naloženi področni grafikon

en: Percent Area Chart
sl: Področni grafikon deležev

en: Percent area chart
sl: Področni grafikon deležev

en: Pie Chart
sl: Krožni grafikon

en: Pie chart
sl: Krožni grafikon

en: Ring Chart
sl: Krožni cilindrični grafikon

en: Ring chart
sl: Krožni cilindrični grafikon

en: Bubble Chart
sl: Krožni grafikon

en: Bubble chart
sl: Krožni grafikon

en: Scatter Chart
sl: Ganttogram

en: Scatter chart
sl: Ganttogram

en: Radar Chart
sl: Radarski grafikon

en: Radar chart
sl: Radarski grafikon

en: Filled Radar Chart
sl: Poln radarski grafikon

en: Filled radar chart
sl: Poln radarski grafikon

en: Candle Stick Stock Chart
sl: Delniški grafikon

en: Japanese candle stick stock chart
sl: Japonski delniški grafikon

en: OHLC Stock Chart
sl: OHLC Delniški grafikon

en: Open High Low Close stock chart
sl: Open High Low Close stock chart xxx 1

en: HLC Stock Chart
sl: HLC delniški grafikon

en: High Low Close stock chart
sl: High Low Close stock chart xxx 2

en: January
sl: Januar

en: July
sl: Julij

en: Column %1
sl: Stolpec %1

en: Month
sl: Mesec

en: Growth in %
sl: Rast v %

en: Share A
sl: Delež A

en: Share B
sl: Delež B

en: Share C
sl: Delež C

en: Open
sl: Odpri

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Close
sl: Zapri

en: Growth
sl: Rast

en: Do something
sl: Naredi nekaj

en: Do something else
sl: Naredi nekaj drugega

en: Titles
sl: Naslovi

en: Legend
sl: Legenda

en: Plot Area
sl: Območje risanja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Legend
sl: Prikaži legendo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Legend
sl: Skrij legendo

en: Chart editing
sl: Uredi grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add Axis
sl: Dodaj os

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove Axis
sl: Odstrani os

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Title
sl: Prikaži ime osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Title
sl: Skrij ime osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis
sl: Prikaži os

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis
sl: Skrij os

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Labels
sl: Prikaži oznake na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Labels
sl: Skrij oznake na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Major Gridlines
sl: Prikaži glavne mrežne črte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Major Gridlines
sl: Skrij glavne mrežne črte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Axis Minor Gridlines
sl: Prikaži drobne mrežne črte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Axis Minor Gridlines
sl: Skrij drobne mrežne črte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Logarithmic Scaling
sl: Logaritemsko merilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Linear Scaling
sl: Linearno merilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Step Width
sl: Širina intervala oznak na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Substep Width
sl: Širina drobnega intervala na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Automatic Step Width
sl: Avtomatična izbira intervala na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Manual Step Width
sl: Ročna izbira intervala na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Automatic Substep Width
sl: Avtomatična izbira drobnega intervala na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Manual Substep Width
sl: Ročna izbira drobnega intervala na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Label Font
sl: Izbira pisave oznak na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Position
sl: Nastavi pozicijo osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Axis Labels Position
sl: Nastavi pozicijo oznak na osi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Text Shape
sl: Prikaži besedilo oblike

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Text Shape
sl: Skrij besedilo oblike

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Bar Chart
sl: Normalni stolpični grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Bar Chart
sl: Naloženi stolpični grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Bar Chart
sl: Stolpični grafikon deležev

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Line Chart
sl: Normalni črtni grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Line Chart
sl: Naloženi črtni grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Line Chart
sl: Črtni grafikon deležev

[ctx: (qtundo-format)]
en: Normal Area Chart
sl: Ploščinski grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stacked Area Chart
sl: Naloženi ploščinski grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Percent Area Chart
sl: Ploščinski grafikon deležev

[ctx: (qtundo-format)]
en: Circle Chart
sl: Krožni grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Ring Chart
sl: Cilindrični grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Scatter Chart
sl: Raztreseni grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Radar Chart
sl: Radarski grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Filled Radar Chart
sl: Polni radarski grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Stock Chart
sl: Delniški grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Bubble Chart
sl: Mehurčni grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Surface Chart
sl: Površinski grafikon

[ctx: (qtundo-format)]
en: Gantt Chart
sl: Ganttov diagram

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Chart Type
sl: Izberi vrsto grafikona za podatke

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Category
sl: Prikaži kategorijo podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Category
sl: Skrij kategorijo podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Number
sl: Prikaži število podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Number
sl: Skrij število podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Percent
sl: Prikaži delež podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Percent
sl: Skrij delež podatkov

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Symbol
sl: Prikaži simbol podatka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Symbol
sl: Skrij simbol podatka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Brush Color
sl: Nastavi barvo čopiča

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Pen Color
sl: Nastavi barvo pisala

[ctx: (qtundo-format)]
en: Hide Dataset Marker
sl: Skrij marker podatka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Show Dataset Marker Symbol
sl: Prikaži marker podatka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Dataset Axis
sl: Nastavi os podatka

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Bars
sl: Nastavi razmik med stolpci

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Gap Between Sets
sl: Nastavi razmik med množicami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Title
sl: Nastavi naslov legende

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font
sl: Nastavi pisavo legende

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Font size
sl: Nastavi velikost pisave legende

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Legend Orientation
sl: Nastavi usmeritev legende

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Horizontal Bars
sl: Nastavi vodoravne stolpce

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Vertical Bars
sl: Nastavi navpične stolpce

en: Series %1
sl: Zaporedje %1

en: Chart Type
sl: Vrsta grafikona

en: Normal
sl: Običajno

en: Stacked
sl: Naloženo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
sl: Odstotek

en: Polar Chart
sl: Polarni grafikon

en: Filled
sl: Polnjeno

en: Stock Chart
sl: Delniški grafikon xxx

en: Candlestick
sl: Sveča xxx

en: OpenHighLowClose
sl: OpenHighLowClose xxx

en: HighLowClose
sl: HighLowClose xxx

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
sl: Brez

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
sl: Samodejno

en: Select
sl: Izberi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, subtitleResize) i18n: ectx: prop
en: Auto
sl: Samodejno

en: Data Set %1
sl: Množica podatkov %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, dataSets)
en: Select a data set
sl: Izberite nabor podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetHasChartType)
en: Use Plot Type
sl: Uporabi vrsto grafikona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Attach To Axis
sl: Pripni na os

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
sl: Poteza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
sl: Polnilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
sl: Označevalnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory)
en: Category
sl: Kategorija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber)
en: Number
sl: Številka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowErrorBar)
en: Error Bars
sl: Črte za napake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
sl: Vstavi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, logarithmicScaling)
en: Logarithmic Scaling
sl: Logaritemsko merilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Step Width:
sl: Širina koraka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Substep Width:
sl: Širina podkoraka:

en: Bubble Data Editor
sl: Urejevalnik mehurčkov

en: Insert Column Before
sl: Vstavi stolpec pred

en: Insert Column After
sl: Vstavi stolpec za

en: Insert Row Above
sl: Vstavi vrstico nad

en: Insert Row Below
sl: Vstavi vrstico pod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteSelection)
en: Delete
sl: Briši

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BubbleDataEditor) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ScatterDataEditor)
en: Bubbles Editor
sl: Urejevalnik mehurčkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnBefore) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnLeft)
en: Insert data column before selected column
sl: Vstavi podatkovni stolpec pred izbranim stolpcem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowBelow)
en: Insert data row below selected row
sl: Vstavi vrstico podatkov pod izbrano vrstico

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertRowAbove)
en: Insert data row above selected row
sl: Vstavi vrstico podatkov nad izbrano vrstico

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, insertColumnRight)
en: Insert data column after selected column
sl: Vstavi podatkovni stolpec za izbranim stolpcem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete selection
sl: Zbriši izbiro

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, manualControl)
en: Manual control of data sets
sl: Ročno upravljanje množic podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, manualControl) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titlePositioning) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, titleResize) i18n: ectx: property (text),
en: Manual
sl: Ročno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, removeDataSet)
en: Remove data set
sl: Odstrani množico podatkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetAfter) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addDataSetBefore)
en: Add data set after selected data set
sl: Dodaj množico podatkov za izbrano množico podatkov

en: Dataset Name
sl: Ime množice podatkov

en: X-Values
sl: Vrednosti X

en: Y-Values
sl: Vrednosti Y

en: Bubble Size
sl: Velikost mehurčka

[ctx: @info:tooltip]
en: Label: %1
sl: Oznaka: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Default label: %1
sl: Privzeta oznaka: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: X-Values cell region: %1
sl: Obseg celic z vrednostmi X: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Default values used
sl: Uporabljene privzete vrednosti

[ctx: @info:tooltip]
en: Y-Values cell region: %1
sl: Obseg celic z vrednostmi Y: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Bubble size cell region: %1
sl: Obseg celic z velikostjo mehurčkov: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Y Values:
sl: Vrednosti Y:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: X Values:
sl: Vrednosti X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
sl: <b>Izberite množico podatkov</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
sl: Kategorije:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Name:</span></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p align="right" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ime:</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ChartTableEditor)
en: Data Editor
sl: Urejevalnik podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInRows)
en: &Data sets in rows
sl: &Množice podatkov v vrsticah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, dataSetsInColumns)
en: Data sets in &columns
sl: Množice podatkov v &stolpcih

en: Select Font
sl: Izberi pisavo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, FormatErrorBarDialog)
en: Format Error Bars
sl: Oblika grafa napake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Category</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Kategorija napake</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
sl: Konstanta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
sl: Odstotki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Error Margin
sl: Odmik napake

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
sl: Standardni odklon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
sl: Varianca

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: From Data table
sl: Iz tabele podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
sl: Pozitivno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
sl: Negativno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameValueForBoth)
en: Same for both
sl: Enako za oba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
sl: Vrednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Error Indicator</span></p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Indikator napake</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
sl: Pozitivno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
sl: Obe

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
sl: Nova os

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
sl: Naslov:

en: Pie Data Editor
sl: Urejevalnik krožnega grafikona

en: Row %1
sl: Vrstica %1

en: Scatter Data Editor
sl: Urejevalnik raztresenega grafikona

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StockDataEditor)
en: Stock Data Editor
sl: Urejevalnik delniških podatkov

en: Delete Row
sl: Briši vrstico

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deleteSelection)
en: Delete row
sl: Briši vrstico

en: Insert Above
sl: Vstavi nad

en: Insert Below
sl: Vstavi pod

en: Insert Before
sl: Vstavi pred

en: Insert After
sl: Vstavi za

en: Delete Selection
sl: Briši izbiro

en: New Row
sl: Nova vrstica

en: New Column
sl: Novi stolpec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Vertical
sl: Navpično

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendOrientation)
en: Horizontal
sl: Vodoravno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Right
sl: Desno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top
sl: Na vrh

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom
sl: Na dno

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Left
sl: Levo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-left
sl: Levo zgoraj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Top-right
sl: Desno zgoraj

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-left
sl: Spodaj levo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, legendPosition)
en: Bottom-right
sl: Spodaj desno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Position
sl: Pozicija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showLegend)
en: Show Legend
sl: Prikaži legendo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
sl: Usmeritev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, legendEditFontButton)
en: Fonts...
sl: Pisave...

en: Data Point %1
sl: Podatkovna točka %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E&xplode Factor
sl: F&aktor eksplozije

en: Surface Chart
sl: Površinski grafikon

en: Gantt Chart
sl: Ganttov diagram

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Vertical Bars
sl: Navpični stolpci

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, chartOrientation)
en: Horizontal Bars
sl: Vodoravni stolpci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editData)
en: Edit Data...
sl: Uredi podatke...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Axes
sl: Osi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Data Sets
sl: Množice podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Data Points
sl: Množica podatkovnih točk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Range line
sl: Obseg črt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Gain marker
sl: Oznaka prirasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel_2)
en: Loss marker
sl: Oznaka izgube

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Positioning
sl: Pozicioniranje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Resize
sl: Spremeni velikost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Categories
sl: Kategorije

en: Butt cap
sl: kapica xxx

en: Round cap
sl: Okrogla kapica xxx

en: Square cap
sl: Kvadratna kapica xxx

en: Miter join
sl: Stik xxx

en: Round join
sl: Zaokrožen stik xxx

en: Bevel join
sl: Stik xxx

en: Miter limit
sl: Omejitev xxx

en: Set line width of actual selection
sl: Nastavi debelino črte trenutne izbire

en: Change the color of the line
sl: Spremeni barvo črte
