FormulaShape - en to sl translation catalogue (56 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
sl: Dodaj besedilo k formuli

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
sl: Spremeni vrstice

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
sl: Dodaj besedilo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
sl: Vstavi vrstico

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
sl: Odstrani vrstico

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
sl: Vstavi stolpec

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
sl: Odstrani stolpec

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
sl: Vstavi elemente formule.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
sl: Odstrani elemente formule

en: Arrows
sl: Puščice

en: Greek
sl: Grško

en: Relations
sl: Relacije

en: Operators
sl: Operatorji

en: Miscellaneous
sl: Razno

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
sl: Vstavi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
sl: Predmeti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
sl: Simboli

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
sl: Dejanja

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
sl: Naloži...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
sl: Shrani...

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
sl: Splošne možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
sl: Pisava:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
sl: Barve:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSpecificOptions)
en: Specific options
sl: Specifične možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
sl: Vrstice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
sl: Stolpci:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: View MathML
sl: Pokaži MathML

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
sl: Ta dokument vsebuje zunanjo povezavo do oddaljenega dokumenta
    %1

en: Confirmation Required
sl: Zahtevana je potrditev

en: Download
sl: Naloži

en: Skip
sl: Preskoči

en: A formula
sl: Formula

en: Insert fenced element
sl: Vstavi omejen element

en: Insert enclosed element
sl: Vstavi obkrožen element

en: Insert root
sl: Vstavi koren

en: Insert square root
sl: Vstavi kvadratni koren

en: Insert fraction
sl: Vstavi ulomek

en: Insert bevelled fraction
sl: Vstavi ulomek xxx

en: Insert 3x3 table
sl: Vstavi tabelo 3x3

en: Insert 2 dimensional vector
sl: Vstavi dvo-dimenzionalni vektor

en: Insert subscript
sl: Vstavi podpisano

en: Insert superscript
sl: Vstavi nadpisano

en: Insert sub- and superscript
sl: Vstavi pod- in nadpisano

en: Insert overscript
sl: Vstavi pisano zgoraj

en: Insert underscript
sl: Vstavi pisano spodaj

en: Insert under- and overscript
sl: Vstavi pod- in nadpisano

en: Insert row
sl: Vstavi vrstico

en: Insert column
sl: Vstavi stolpec

en: Remove row
sl: Odstrani vrstico

en: Remove column
sl: Odstrani stolpec

en: Formula editing
sl: Uredi formulo

en: Mode:
sl: Način:

en: Parse error.
sl: Napaka pri razpoznavanju.

en: Edit formula with LaTeX/Matlab syntax
sl: Uredi formulo v sintaksi LaTeX/Matlab

en: Edit formula with LaTeX syntax
sl: Uredi formulo v sintaksi LaTeX
