MusicShape - en to sl translation catalogue (96 entries)

en: Double flat
sl: Dvojni nižaj

[ctx: lowered half a step]
en: Flat
sl: Nižaj

en: Natural
sl: Naravni

[ctx: raised half a step]
en: Sharp
sl: Višaj

en: Double sharp
sl: Dvojni višaj

en: %1 flats
sl: %1 nižajev

en: %1 sharps
sl: %1 višajev

en: Dots
sl: Pike

en: Eraser
sl: Brisalec

en: Ab Major
sl: Ab dur

en: Eb Major
sl: Eb dur

en: Bb Major
sl: B dur

en: F Major
sl: F dur

en: C Major
sl: C dur

en: G Major
sl: G dur

en: D Major
sl: D dur

en: A Major
sl: A dur

en: E Major
sl: E dur

[ctx: Other key signature]
en: Other
sl: Ostalo

en: note
sl: nota

en: rest
sl: pavza

en: Double whole
sl: Dvojna celinka

en: Whole
sl: Celinka

en: Half
sl: Polovinka

en: Quarter
sl: Četrtinka

en: Eighth
sl: Osminka

en: 16th
sl: Šestnajstinka

en: 32nd
sl: Dvaintridesetinka

en: 64th
sl: Štiriinšestdesetinka

en: 128th
sl: Stoosemindvajsetinka

en: Unknown note
sl: Neznana nota

en: Unknown rest
sl: Neznana pavza

en: Remove bar
sl: Odstrani taktnico

en: Select
sl: Izberi

[ctx: Treble clef]
en: Treble
sl: Tenor

[ctx: Bass clef]
en: Bass
sl: Bas

[ctx: Soprano clef]
en: Soprano
sl: Sopran

[ctx: Alto clef]
en: Alto
sl: Alt

en: C clef on line %1
sl: C ključ na vrstici %1

en: Unknown clef
sl: Neznan ključ

en: Tied notes
sl: Vezani noti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add measures
sl: Dodaj takte

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add dot
sl: Dodaj piko

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set chord duration
sl: Nastavi trajanje akorda

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add note
sl: Dodaj noto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add part
sl: Dodaj del

en: Part %1
sl: Del %1

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change part details
sl: Spremeni podrobnosti dela

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add chord
sl: Dodaj akord

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add rest
sl: Dodaj pavzo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert chord to rest
sl: Spremeni akord v pavzo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove bar
sl: Odstrani taktnico

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove rest
sl: Odstrani pavzo

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove chord
sl: Odstrani akord

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove note
sl: Odstrani noto

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove part
sl: Odstrani del

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove clef
sl: Odstrani ključ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove staff element
sl: Odstrani element notnega črtovja

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set accidentals
sl: Nastavi slučajnosti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change clef
sl: Zamenjaj ključ

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change key signature
sl: Spremeni značaj ključa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change time signature
sl: Spremeni oznako tempa

[ctx: (qtundo-format)]
en: Toggle Note Tie
sl: Preklapljaj povezavo note

en: Set key signature
sl: Nastavi značaj ključa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Region
sl: Področje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughBar) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, throughEndOfPiece) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, toNextChange)
en: Measure
sl: Takt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: through
sl: do

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: through end of piece
sl: do konca dela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: to next key change
sl: do spremembe ključa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Staves
sl: Notna črtovja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allStaves)
en: Update all staves
sl: Osveži vsa notna črtovja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedStaff)
en: Only update selected staff
sl: Osveži samo izbrano notno črtovje

en: Part details
sl: Podrobnosti dela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Short name:
sl: Kratko ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Staves:
sl: Notna črtovja:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 1
sl: Glas 1

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 2
sl: Glas 2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 3
sl: Glas 3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, voiceList)
en: Voice 4
sl: Glas 4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addBarsButton)
en: Add measures
sl: Dodaj takte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, importButton)
en: Import
sl: Uvozi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, exportButton)
en: Export
sl: Izvozi

en: Part 1
sl: Del 1

en: Music Shape
sl: Oblika glasbe

en: A shape which provides a music editor
sl: Oblika, ki jo omogoča urejevalnik glasbe

en: Parts
sl: Deli

en: Music editing, parts
sl: Urejanje glasbe, deli

en: Clef
sl: Ključ

en: Time signature
sl: Oznaka tempa

en: Key signature
sl: Oznaka ključa

en: Add how many measures?
sl: Koliko taktov naj dodam?

[ctx: @title:window]
en: Import
sl: Uvoz

en: MusicXML files (*.xml)
sl: Datoteke MusicXML (*.xml)

[ctx: @title:window]
en: Export
sl: Izvoz

en: Music editing
sl: Urejanje glasbe
