TableShape - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Add
sl: Dodaj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Enter Name:
sl: Vnesite ime:

en: Spreadsheet
sl: Preglednica

en: Spreadsheet Shape
sl: Oblika preglednice

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
sl: Uvozi datoteko preglednice OpenDocument

en: Import
sl: Uvozi

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
sl: Izvozi datoteke preglednice OpenDocument

en: Export
sl: Izvozi

en: Sheets
sl: Listi

en: Sheet:
sl: List:

en: Selected Sheet
sl: Izbrani list

en: Columns:
sl: Stolpci:

en: Number of columns
sl: Število stolpcev

en: Rows:
sl: Vrstice:

en: Number of rows
sl: Število vrstic

en: Table Options
sl: Možnosti tabele

en: Table editing
sl: Urejanje tabel
