ChangecasePlugin - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Change case
sl: Spremeni velikost črk

en: Sentence case
sl: Stavčni način (prva črka je velika)

en: lowercase
sl: male črke

en: UPPER CASE
sl: VELIKE ČRKE

en: Initial Caps
sl: Velike Začetnice

en: tOGGLE cASE
sl: pREKLOPI vELIKOST

en: Change Case...
sl: Spremni velikost črk ...
