thesaurus_tool - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: (No match)
sl: (Brez ujemanja)

en: &Search for:
sl: &Išči po:

en: S&earch
sl: I&šči

[ctx: @action:button Go back to the previous word in history]
en: Back
sl: Nazaj

[ctx: @action:button Go forward to the next word in history]
en: Forward
sl: Naprej

en: Change Language...
sl: Spremeni jezik ...

en: &Thesaurus
sl: &Tezaver

en: Synonyms
sl: Sopomenke

en: More General Words
sl: Več splošnih besed

en: More Specific Words
sl: Več posebnih besed

en: &Replace with:
sl: &Zamenjaj z:

en: &Replace
sl: &Zamenjaj

en: Replace Word
sl: Zamenjaj besedo

en: Related Words - %1
sl: Povezane besede - %1

en: The thesaurus file '%1' was not found. Please use 'Change Language...' to select a thesaurus file.
sl: Tezaverska datoteka »%1« ni bila najdena. Prosim izberite »Spremeni jezik ...« za izbiro tezaverske datoteke.

en: <b>Error:</b> Failed to execute grep.
sl: <b>Napaka:</b> Ni moč izvajati grep.

en: Synonyms/Hypernyms - Ordered by Frequency
sl: Sinonimi/Hipernimi - razvrščeni po pogostosti

en: Synonyms - Ordered by Similarity of Meaning (verbs only)
sl: Sinonimi - razvrščeni po podobnosti pomena (samo glagoli)

en: Antonyms - Words with Opposite Meanings
sl: Antonimi - besede z nasprotnim pomenom

en: Hyponyms - ... is a (kind of) %1
sl: Hiponimi - ... je (kot) %1

en: Meronyms - %1 has a ...
sl: Meronimi - %1 ima ...

en: Holonyms - ... has a %1
sl: Holonimi - ... ima %1

en: Attributes
sl: Atributi

en: Cause To (for some verbs only)
sl: Dodatek To (samo za nekatere glagole)

en: Verb Entailment (for some verbs only)
sl: Prepis glagola (samo za nekatere glagole

en: Familiarity & Polysemy Count
sl: Štetje poznavanja in polisemije

en: Verb Frames (examples of use)
sl: Sestavi glagola (primeri uporabe)

en: List of Compound Words
sl: Seznam sestavljenih besed

en: Overview of Senses
sl: Pregled smislov

en: <b>Error:</b> Failed to execute WordNet program 'wn'. WordNet has to be installed on your computer if you want to use it, and 'wn' has to be in your PATH. You can get WordNet at <a href="http://wordnet.princeton.edu/">http://wordnet.princeton.edu/</a>. Note that WordNet only supports the English language.
sl: <b>Napaka:</b> Ni moč pognati programa WordNer »wn«. WordNet mora biti nameščen na vašem računalniku, »wn« pa mora biti v vaši poti PATH. WordNet lahko dobite na <a href="http://wordnet.princeton.edu/">http://wordnet.princeton.edu/</a>. Vedite, da WordNet podpira samo angleški jezik.

en: No match for '%1'.
sl: Ni ujemanja za »%1«.
