VariablesPlugin - en to sl translation catalogue (64 entries)

en: Format:
sl: Oblika:

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: Number and name
sl: Številka in ime

en: Number without separator
sl: Številka brez ločilnika

en: Number and name without separator
sl: Številka in ime brez ločilnika

en: Level:
sl: Stopnja:

en: Chapter
sl: Poglavje

[ctx: date that can not be changed later]
en: Date (Fixed)
sl: Datum (fiksen)

en: Locale date format
sl: Lokalni format datuma

en: Short locale date format
sl: Kratki lokalni format datuma

en: Locale date & time format
sl: Lokalni format datuma in časa

en: Short locale date & time format
sl: Kratki lokalni format datuma in časa

en: Day
sl: Dan

en: Month
sl: Mesec

en: Year
sl: Leto

en: Hour
sl: Ura

en: Minute
sl: Minuta

en: Second
sl: Sekunda

en: Flexible Digits (1-31)
sl: Prilagodljive števke (1-31)

en: 2 Digits (01-31)
sl: 2 števki (01-31)

en: Abbreviated Name
sl: Okrajšano ime

en: Long Name
sl: Dolgo ime

en: Flexible Digits (1-12)
sl: Prilagodljive števke (1-12)

en: 2 Digits (01-12)
sl: 2 števki (01-12)

en: Possessive Abbreviated Name
sl: Svojilno skrajšano ime

en: Possessive Long Name
sl: Svojilno dolgo ime

en: 2 Digits (01-99)
sl: 2 števki (01-99)

en: 4 Digits
sl: 4 števke

en: Flexible Digits (1-23)
sl: Prilagodljive števke (1-23)

en: 2 Digits (01-23)
sl: 2 števki (01-23)

en: Flexible Digits (1-59)
sl: Prilagodljive števke (1-59)

en: 2 Digits (01-59)
sl: 2 števki (01-59)

en: am/pm
sl: dop./pop.

en: AM/PM
sl: DOP./POP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Date Correction:
sl: Popravek datuma:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, correction)
en:  days
sl:  dni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the way the date should be displayed:
sl: Izberite način, kako se naj prikažejo podatki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, custom)
en: Custom format
sl: Prilagojena oblika

en: Author Name
sl: Ime avtorja

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Comments
sl: Komentarji

en: Page Count
sl: Število strani

en: Page Number
sl: Številka strani

en: Custom
sl: Po meri

en: Name:
sl: Ime:

en: New
sl: Nov

en: Delete
sl: Izbriši

en: String
sl: Niz

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Float
sl: Decimalno število

en: Percentage
sl: Odstotki

en: Currency
sl: Valuta

en: Date
sl: Datum

en: Time
sl: Čas

en: Void
sl: Prazno

en: Value:
sl: Vrednost:

en: New Variable
sl: Nova spremenljivka

en: Name for new variable:
sl: Ime za novo spremenljivko:

en: Delete variable <b>%1</b>?
sl: Izbrišem spremenljivko <b>%1</b>?

en: Delete Variable
sl: Izbriši spremenljivko
