kpresenter - en to sl translation catalogue (408 entries)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
sl: Vstavi

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
sl: &Oblika

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Slide
sl: Pro&sojnica

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
sl: Projekcija

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add custom slide show
sl: Dodaj projekcijo po meri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create shape animation
sl: Ustvari animacijo oblike

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation trigger event
sl: Uredi prožilnik animacije

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove shape animation
sl: Odstrani animacijo oblike

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete custom slide show
sl: Izbriši projekcijo po meri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete slide | Delete slides
sl[0]: Izbriši %1 prosojnico
sl[1]: Izbriši %1 prosojnici
sl[2]: Izbriši %1 prosojnice
sl[3]: Izbriši %1 prosojnic

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit animation delay/duration
sl: Uredi zakasnitev/trajanje animacije

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit custom slide show
sl: Uredi projekcijo po meri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Create Slide Effect
sl: Ustvari učinek prosojnice

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Effect
sl: Spremeni učinek prosojnice

[ctx: (qtundo-format)]
en: Delete Slide Effect
sl: Izbriši učinek prosojnice

[ctx: (qtundo-format)]
en: Modify Slide Transition
sl: Spremeni prehod med prosojnicami

[ctx: (qtundo-format)]
en: Rename custom slide show
sl: Preimenuj projekcijo po meri

[ctx: (qtundo-format)]
en: Reorder animations
sl: Prerazporedi animacije

[ctx: application name]
en: Calligra Stage
sl: Nastavi Stage...

en: Presentation Tool
sl: Predstavitveno orodje

en: Copyright 1998-%1, The Stage Team
sl: (c) 1998-%1, Ekipa Stage

en: Former maintainer
sl: Prejšnji vzdrževalec

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Unknown
sl: Neznano

en: Slide %1
sl: Prosojnica %1

en: End of presentation. Click to exit.
sl: Konec predstavitve. Kliknite za izhod.

en: Layout
sl: Razpored

en: Can not find needed text component, Calligra Stage will quit now.
sl: Ne najdem potrebne besedilne komponente. Calligra Stage se bo zdaj ustavila.

en: Can not find needed picture component, Calligra Stage will quit now.
sl: Ne morem najti ustrezne slikovne komponente. Calligra Stage so zdaj ustavila.

en: Installation Error
sl: Napaka pri namestitvi

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert Pictures
sl: Vstavi slike

en: Placeholder shape
sl: Oblika rezervacije prostora

en: Double click to add a title
sl: Kliknite dvojno da dodate naslov

en: Double click to add an outline
sl: Kliknite dvojno da dodate oris

en: Double click to add a text
sl: Kliknite dvojno da dodate besedilo

en: Double click to add notes
sl: Kliknite dvojno da dodate notice

en: Double click to add a picture
sl: Kliknite dvojno da dodate sliko

en: Double click to add a chart
sl: Kliknite dvojno da dodate grafikon

en: Double click to add an object
sl: Kliknite dvojno da dodate predmet

en: Pen Color
sl: Barva pisala

en: Pen Size
sl: Velikost pisala

en: Black
sl: Črna

en: White
sl: Bela

en: Green
sl: Zelena

en: Red
sl: Rdeča

en: Blue
sl: Modra

en: Yellow
sl: Rumena

en: Next Slide
sl: Naslednja prosojnica

en: Speaker Notes
sl: Notice za predavatelja

en: Current Slide %1 of %2
sl: Trenutna prosojnica %1 izmed %2

en: End of Slide Show
sl: Konec projekcije

en: start on mouse click
sl: začni ob miškinem kliku

en: start after previous animation
sl: začni po predhodni animaciji

en: start with previous animation
sl: začni s predhodno animacijo

en: Start after %1 seconds. Duration of %2 seconds.
sl: Začni po %1 sekundah. Trajanje %2 sekund.

en: Animation
sl: Animacija

en: Shape
sl: Oblika

en: &Move Here
sl: Pre&makni sem

en: &Copy Here
sl: &Kopiraj sem

en: C&ancel
sl: &Prekliči

en: Normal
sl: Običajno

en: Show Master Slides
sl: Prikaži glavne prosojnice

en: Import Slideshow...
sl: Uvozi predstavitev ...

en: Insert Slide
sl: Vstavi prosojnico

en: Insert a new slide after the current one
sl: Vstavi prosojnico po trenutni

en: Copy Slide
sl: Kopiraj prosojnico

en: Copy the current slide
sl: Kopiraj trenutno prosojnico

en: Delete Slide
sl: Izbriši prosojnico

en: Delete the current slide
sl: Izbriši trenutno prosojnico

en: Master Slide...
sl: Glavna prosojnica ...

en: Previous Slide
sl: Prejšnja prosojnica

en: Go to previous slide
sl: Pojdi na prejšnjo prosojnico

en: Go to next slide
sl: Pojdi na naslednjo prosojnico

en: First Slide
sl: Prva prosojnica

en: Go to first slide
sl: Pojdi na prvo prosojnico

en: Last Slide
sl: Zadnja prosojnica

en: Go to last slide
sl: Pojdi na zadnjo prosojnico

en: Configure Stage...
sl: Nastavi Stage ...

en: Export as HTML...
sl: Izvozi kot HTML ...

en: Insert Pictures as Slides...
sl: Vstavi slike kot prosojnice...

en: Create Appear Animation
sl: Tvori začetno animacijo

en: Edit Custom Slide Shows...
sl: Uredi projekcije po meri ...

en: Start Presentation
sl: Zaženi predstavitev

en: From Current Slide
sl: S trenutne prosojnice

en: From First Slide
sl: S prve prosojnice

en: Stop presentation
sl: Ustavi predstavitev

en: Show Status Bar
sl: Prikaži vrstico stanja

en: Hide Status Bar
sl: Skrij vrstico stanja

en: Shows or hides the status bar
sl: Prikaže ali skrije vrstico stanja

en: Configure Slide Show...
sl: Nastavi projekcijo ...

en: Configure Presenter View...
sl: Nastavi pogled predstavitve ...

en: Draw on the presentation...
sl: Riši na predstavitvi ...

en: Highlight the presentation...
sl: Poudari predstavitev ...

en: Blackscreen on the presentation...
sl: Črn zaslon na predstavitvi...

en: Notes
sl: Notice

en: Slides Sorter
sl: Sortirnik prosojnic

en: Slide Show:
sl: Projekcija:

en: Add a new custom slide show
sl: Dodaj projekcijo po meri

en: Delete current custom slide show
sl: Zbriši trenutno projekcijo po meri

en: Add slides to current custom slide show
sl: Dodaj prosojnice k trenutni projekciji po meri

en: Remove slides from current custom slide show
sl: Odstrani prosojnice iz trenutne predstavitve

en: Duplicate Slide
sl: Podvoji prosojnico

en: Start Slideshow
sl: Začni predstavitev

en: Add a new slide
sl: Dodaj novo prosojnico

en: Delete selected slides
sl: Izbriši izbrane prosojnice

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Paste
sl: Prilepi

en: Slide Show %1
sl: Projekcija %1

en: All slides
sl: Vse prosojnice

en: Error
sl: Napaka

en: There cannot be two slideshows with the same name.
sl: Ne more biti dveh projekcij z enakim imenom.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Layout
sl: Nastavi razpored

en: Automatic animation preview
sl: Samodejni predogled animacije

en: Preview animation
sl: Predogled animacije

en: Slide Transitions
sl: Prehodi med prosojnicami

en: Shape Click Actions
sl: Dejanja ob kliku na obliko

en: Shape Animations
sl: Animacije oblike

en: Manage animation delay and duration:
sl: Upravljaj zakasnitev in trajanje animacije:

en: Start:
sl: Prični pri:

en: on mouse click
sl: ob miškinem kliku

en: after previous animation
sl: po predhodni animaciji

en: with previous animation
sl: s predhodno animacijo

en: Delay:
sl: Zakasnitev:

en: Duration:
sl: Trajanje:

en: Preview Shape Animation
sl: Ustvari predstavitev v HTML

en: No Effect
sl: Brez učinka

en:  sec
sl:  sek.

en: Manual
sl: Ročno

en: Automatic
sl: Avtomatsko

en: Slide Transition:
sl: Prehodi med prosojnicami:

en: Apply To All Slides
sl: Uporabi za vse prosojnice

[ctx: (qtundo-format)]
en: Apply Slide Effect to all Slides
sl: Uporabi učinke prosojnic za vse prosojnice

en: Entrance
sl: Vhod

en: Exit
sl: Izhod

en: Emphasis
sl: Poudarek

en: Custom
sl: Po meri

en: Motion path
sl: Pot gibanja

en: Ole Action
sl: Dejavnost ole

en: Media Call
sl: Klic medija

en: Edit animation
sl: Uredi animacijo

en: Add new animation
sl: Dodaj novo animacijo

en: Remove animation
sl: Odstrani animacijo

en: Order:
sl: Vrstni red:

en: Move animation up
sl: Premakni animacijo navzgor

en: Move animation down
sl: Premakni animacijo navzdol

en: Add a new animation
sl: Dodaj novo animacijo

en: Delete current animation
sl: Izbriši trenutno animacijo

en: seconds
sl: sekunde

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WdgToolCrop)
en: Crop
sl: Obreži

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: W&idth:
sl: &Širina:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolWidth)
en: Will keep the width of the crop constant
sl: Bo obdržal širino obreza konstantno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
sl: &Višina:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: Will keep the height of the crop constant
sl: Bo obdržal višino obreza konstantno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: R&atio:
sl: &Razmerje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, boolRatio)
en: Will keep the ratio constant
sl: Bo obdržal konstantno razmerje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Layer
sl: Plast

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbType)
en: Image
sl: Slika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, bnCrop)
en: &Crop
sl: O&breži

[ctx: (qtundo-format)]
en: Edit Shape
sl: Uredi obliko

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Multiple monitors
sl: Več zaslonov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation monitor:
sl: Predstavitveni zaslon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, presenterViewCheckBox)
en: Enable presenter view
sl: Omogoči pogled predstavitve

en: Monitor %1 (primary)
sl: Zaslon %1 (primarni)

en: Monitor %1
sl: Zaslon %1

en: Configure Presenter View
sl: Nastavi pogled predstavitve

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
sl: Nastavi projekcijo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Slides
sl: Prosojnice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Presentation Slides:
sl: Predstavitvene prosojnice:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editSlidesButton)
en: Edit Custom Slide Shows ...
sl: Uredi projekcije po meri ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrHtmlExport)
en: HTML Export
sl: Izvoz v HTML

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_slideslist)
en: Tick the slide should be exported :
sl: Označite prosojnico ki naj bo izvožena :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_selectAll)
en: Select all
sl: Izberi vse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_css)
en: Select template (.css) :
sl: Izberi predlogo (.css):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_deselectAll)
en: Deselect all
sl: Odstrani vso izbiro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlable_top)
en: Title
sl: Naslov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_preview)
en: Output preview
sl: Samodejni predogled

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushbuttonBrowseTemplate)
en: Browse
sl: Brskaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_author)
en: Author
sl: Avtor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_Favorite)
en: Delete Favorite
sl: Izbriši priljubljeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_browser)
en: Open in browser
sl: Odpri v brskalniku

en: Html Export
sl: Izvoz v HTML

en: Export
sl: Izvoz

en: There is already a favorite file with this name
sl: Priljubljena s tem imenom že obstaja

en: Incorrect file, .zip only or corrupted zip
sl: Neveljavna datoteka, samo .zip ali pa pokvarjen zip

en: Zip file need to contain style.css
sl: Datoteka Zip mora vsebovati »style.css«

en: Delete Template
sl: Zbriši predlogo

en: You may not remove the templates provided with the application
sl: Predlog ki pridejo s programom ne morete odstraniti

en: Add Template
sl: Dodaj predlogo

en: Are you sure you want to remove "%1"?
sl: Ste prepričani da želite odstraniti »%1«?

en: Confirm remove
sl: Potrdi odstranitev

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change sound action
sl: Spremeni dejavnost ob zvoku

en: No sound
sl: Brez zvoka

en: Import...
sl: Uvozi ...

en: Bar
sl: Stolpec

en: From Left
sl: Z leve

en: From Top
sl: Od zgoraj

en: From Right
sl: Z desne

en: From Bottom
sl: Od spodaj

en: Unknown subtype
sl: Neznana podvrsta

en: Clock
sl: Ura

en: From Twelve Clockwise
sl: Od dvanajst v smeri urinega kazalca

en: From Three Clockwise
sl: Od tri v smeri urinega kazalca

en: From Six Clockwise
sl: Od šest v smeri urinega kazalce

en: From Nine Clockwise
sl: Od devet v smeri urinega kazalca

en: From Twelve Counterclockwise
sl: Od dvanajst v nasprotni smeri urinega kazalca

en: From Three Counterclockwise
sl: Od tri v nasprotni smeri urinega kazalca

en: From Six Counterclockwise
sl: Od šest v nasprotni smeri urinega kazalca

en: From Nine Counterclockwise
sl: Od devet v nasprotni smeri urinega kazalca

en: Double Fan
sl: Dvojna pahljača

en: Fan Out Vertical
sl: Razširi navpično

en: Fan Out Horizontal
sl: Razširi vodoravno

en: Fan In Vertical
sl: Razširi navpično

en: Fan In Horizontal
sl: Razširi vodoravno

en: Fan In Vertical Reverse
sl: Navpično razširi v obratno smer

en: Fan In Horizontal Reverse
sl: Vodoravno razširi v obratno smer

en: Double Sweep
sl: Dvakratno pometi

en: Parallel Vertical
sl: Vzporedno navpično

en: Parallel Diagonal
sl: Vzporedno diagonalno

en: Opposite Vertical
sl: Nasproti navpično

en: Opposite Horizontal
sl: Nasproti vodoravno

en: Parallel Diagonal Top Left
sl: Vzporedno diagonalno v smer zgoraj levo

en: Parallel Diagonal Bottom Left
sl: Vzporedno diagonalno v smer spodaj levo

en: Parallel Vertical Reverse
sl: V obratni smeri vzporedno navpično

en: Parallel Diagonal Reverse
sl: V obratni smeri vzporedno diagonalno

en: Opposite Vertical Reverse
sl: Nasproti navpično v obratni smeri

en: Opposite Horizontal Reverse
sl: Nasproti vodoravno v obratni smeri

en: Parallel Diagonal Top Left Reverse
sl: Vzporedno diagonalno z vrha levo v obratni smeri

en: Parallel Diagonal Bottom Left Reverse
sl: Vzporedno diagonalno spodaj levo v obratni smeri

en: Fan
sl: Pahljača

en: Center Right
sl: Na sredi desno

en: Center Top
sl: Na sredi na vrhu

en: Center Left
sl: Na sredi levo

en: Center Bottom
sl: Na sredi na dnu

en: Fan Out Top
sl: Pahljačasto razširi na vrhu

en: Fan Out Right
sl: Pahljačasto razširi na desnem robu

en: Fan Out Bottom
sl: Pahljačasto razširi na dnu

en: Fan Out Left
sl: Pahljačasto razširi na levo

en: Fan In Top
sl: Pahljačasto združi iz vrha

en: Fan In Right
sl: Pahljačasto združi z desne

en: Fan In Bottom
sl: Pahljačasto združi od spodaj

en: Fan In Left
sl: Pahljačasto združi z leve

en: Pin Wheel
sl: Kolo sreče

en: Two Blades Vertical Clockwise
sl: Dve navpični rezili v smeri urinega kazalca

en: Two Blades Horizontal Clockwise
sl: Dve rezili vodoravno v smeri urinega kazalca

en: Four Blades Horizontal Clockwise
sl: Štiri rezila vodoravno v smeri urinega kazalca

en: Two Blades Vertical Counterclockwise
sl: Dve rezili navpično v nasprotni strani urinega kazalca

en: Two Blades Horizontal Counterclockwise
sl: Dve rezili vodoravno v nasprotni strani urinega kazalca

en: Four Blades Horizontal Counterclockwise
sl: Štiri rezila vodoravno v nasprotni strani urinega kazalca

en: Saloon Door
sl: Sallonska vrata

en: To Top
sl: Na vrh

en: To Left
sl: Na levo

en: To Bottom
sl: Na dno

en: To Right
sl: Na desno

en: Single Sweep
sl: Enojni poteg

en: Clockwise Top
sl: Na vrh v smeri urinega kazalca

en: Clockwise Right
sl: Desno v smeri urinega kazalca

en: Clockwise Bottom
sl: Na dno v smeri urinega kazalca

en: Clockwise Left
sl: Na levo v smeri urinega kazalca

en: Clockwise Top Left
sl: V smeri urinega kazalca od vrha levo

en: Counterclockwise Bottom Left
sl: V obratni smeri urinega kazalca od spodaj levo

en: Clockwise Bottom Right
sl: V smeri urinega kazalca od spodaj desno

en: Counterclockwise Top Right
sl: V obratni smeri urinega kazalca iz vrha desno

en: Counterclockwise Top
sl: V obratni smeri urinega kazalca iz vrha

en: Counterclockwise Right
sl: V obratni smeri urinega kazalca z desne

en: Counterclockwise Bottom
sl: V obratni smeri urinega kazalca z dna

en: Counterclockwise Left
sl: V obratni smeri urinega kazalca z leve

en: Counterclockwise Top Left
sl: V obratni smeri urinega kazalca z vrha levo

en: Clockwise Bottom Left
sl: V smeri urinega kazalca od spodaj levo

en: Counterclockwise Bottom Right
sl: V obratni smeri urinega kazalca od desno spodaj

en: Clockwise Top Right
sl: V smeri urinega kazalca z vrha desno

en: Windshield
sl: Vetrobransko steklo

en: Right
sl: Desno

en: Up
sl: Gor

en: Vertical
sl: Navpično

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Right Reverse
sl: Z desne v obratni smeri

en: Up Reverse
sl: Navzgor v obratni smeri

en: Vertical Reverse
sl: Navpično v obratni smeri

en: Horizontal Reverse
sl: Vodoravno v obratni smeri

en: Barn Door
sl: Vrata skednja

en: Diagonal Bottom Left
sl: Diagonalno od levo spodaj

en: Diagonal Bottom Left Reverse
sl: Diagonalno od levo spodaj v obratni smeri

en: Diagonal Top Left
sl: Diagonalno z vrha levo

en: Diagonal Top Left Reverse
sl: Diagonalno z vrha levo v obratni smeri

en: Barn Vee
sl: Skedenj xxx

en: Barn Zig Zag
sl: Skedenj v cik caku

en: Vertical Reversed
sl: Navpično v obratni smeri

en: Horizontal Reversed
sl: Vodoravno v obratni smeri

en: Box
sl: Okvir

en: From Top Left
sl: Od levo zgoraj

en: From Top Right
sl: Od desno zgoraj

en: From Bottom Left
sl: Od levo spodaj

en: From Bottom Right
sl: Od desno spodaj

en: Diagonal
sl: Diagonalno

en: Four Box
sl: Štiri škatle

en: Corners In
sl: Vogali na noter

en: Corners In Reverse
sl: Vogali v obratno smer

en: Corners Out
sl: Vogali navzven

en: Corners Out Reverse
sl: Vogali navzven obratno

en: Misc Diagonal
sl: Razne diagonale

en: Double Barn Door
sl: Dvojna vrata skednja

en: Double Diamond
sl: Dvojni diamant

en: Vee
sl: Vee xxx

en: Zig Zag
sl: Cik cak

en: Fade
sl: Pojemanje

en: Crossfade
sl: Križno pojemanje

en: Fade over Color
sl: Pojemanje barv

en: ArrowHead
sl: Glava puščice

en: Down
sl: Dol

en: Down Reverse
sl: Dol v obratni smeri

en: Left
sl: Levo

en: Left Reverse
sl: Levo v obratni smeri

en: Ellipse
sl: Elipsa

en: Circle
sl: Krog

en: Circle Reverse
sl: Krog v obratni smeri

en: Eye
sl: Oko

en: Hexagon
sl: Šesterokotnik

en: Iris
sl: Zenica

en: Rectangular
sl: Pravokotnik

en: Rectangular Reverse
sl: Pravokotnik v obratni smeri

en: Diamond
sl: Diamant

en: Diamond Reverse
sl: Diamant v obratni smeri

en: Misc
sl: Razno

en: Heart
sl: Srce

en: Heart Reverse
sl: Srce v obratni smeri

en: Keyhole
sl: Ključavnica

en: Keyhole Reverse
sl: Ključavnica v obratni smeri

en: Pentagon
sl: Peterokotnik

en: RoundRect
sl: Zaobljen pravokotnik

en: Star
sl: Zvezda

en: Four Point Star
sl: Štirikraka zvezda

en: Four Point Star Reverse
sl: Štirikraka zvezda v obratni smeri

en: Five Point Star
sl: Petkraka zvezda

en: Five Point Star Reverse
sl: Petkraka zvezda v obratni smeri

en: Six Point Star
sl: Šestkraka zvezda

en: Six Point Star Reverse
sl: Šestkraka zvezda v obratni smeri

en: Triangle
sl: Trikotnik

en: Box Snakes
sl: Kače v škatli xxx

en: Two Box Top In
sl: Dve škatli na vrhu

en: Two Box Bottom In
sl: Dve škatli na dnu

en: Two Box Left In
sl: Dve škatli na levi

en: Two Box Right In
sl: Dve škatli na desni

en: Four Box Vertical In
sl: Štiri škatle navpično

en: Four Box Horizontal In
sl: Štiri škatle vodoravno

en: Two Box Top Out
sl: Dve škatli na vrhu xxx

en: Two Box Bottom Out
sl: Dve škatli na dnu xxx

en: Two Box Left Out
sl: Dve škatli na levi xxx

en: Two Box Right Out
sl: Dve škatli na desni xxx

en: Four Box Vertical Out
sl: Štiri škatle navpično ven

en: Four Box Horizontal Out
sl: Štiri škatle vodoravno ven

en: Parallel Snakes
sl: Vzporedne kače

en: Vertical Top Same In
sl: Navpično na vrhu

en: Vertical Top Same Out
sl: Navpično na vrhu ven

en: Vertical Bottom Same In
sl: Navpično na dnu

en: Vertical Bottom Same Out
sl: Navpično na dnu ven

en: Vertical Top Left Opposite In
sl: Navpično na vrhu levo nasproti notri

en: Vertical Top Left Opposite Out
sl: Navpično na vrhu levo nasproti ven

en: Vertical Bottom Left Opposite In
sl: Navpično spodaj levo nasproti noter

en: Vertical Bottom Left Opposite Out
sl: Navpično na dnu levo nasproti ven

en: Horizontal Left Same In
sl: Vodoravno levo notri

en: Horizontal Left Same Out
sl: Vodoravno levo ven

en: Horizontal Right Same In
sl: Vodoravno desno notri

en: Horizontal Right Same Out
sl: Vodoravno desno ven

en: Horizontal Top Left Opposite In
sl: Vodoravno na vrhu levo nasproti notri

en: Horizontal Top Left Opposite Out
sl: Vodoravno na vrhu levo nasproti ven

en: Horizontal Top Right Opposite In
sl: Vodoravno na vrhu desno nasproti notri

en: Horizontal Top Right Opposite Out
sl: Vodoravno na vrhu desno nasproti ven

en: Diagonal Bottom Left Opposite In
sl: Diagonalno spodaj levo nasproti notri

en: Diagonal Bottom Left Opposite Out
sl: Diagonalno spodaj levo nasproti ven

en: Diagonal Top Left Opposite In
sl: Diagonalno na vrhu levo nasproti notri

en: Diagonal Top Left Opposite Out
sl: Diagonalno na vrhu levo nasproti ven

en: Snake
sl: Kača

en: Spiral
sl: Spiralno

en: Clockwise Top Left In
sl: V smeri urinega kazalca zgoraj levo noter

en: Clockwise Top Left Out
sl: V smeri urinega kazalca zgoraj levo ven

en: Clockwise Top Right In
sl: V smeri urinega kazalca zgoraj desno noter

en: Clockwise Top Right Out
sl: V smeri urinega kazalca zgoraj desno ven

en: Clockwise Bottom Left In
sl: V smeri urinega kazalca spodaj desno noter

en: Clockwise Bottom Left Out
sl: V smeri urinega kazalca spodaj levo ven

en: Clockwise Bottom Right In
sl: V smeri urinega kazalca spodaj desno noter

en: Clockwise Bottom Right Out
sl: V smeri urinega kazalca spodaj desno ven

en: Counterclockwise Top Left In
sl: V obratni smeri urinega kazalca na vrhu levo noter

en: Counterclockwise Top Left Out
sl: V obratni smeri urinega kazalca na vrhu levo ven

en: Counterclockwise Top Right In
sl: V obratni smeri urinega kazalca na vrhu desno noter

en: Counterclockwise Top Right Out
sl: V obratni smeri urinega kazalca na vrhu desno ven

en: Counterclockwise Bottom Left In
sl: V obratni smeri urinega kazalca spodaj levo noter

en: Counterclockwise Bottom Left Out
sl: V obratni smeri urinega kazalca spodaj levo ven

en: Counterclockwise Bottom Right In
sl: V obratni smeri urinega kazalca spodaj desno noter

en: Counterclockwise Bottom Right Out
sl: V obratni smeri urinega kazalca spodaj desno ven

en: Waterfall
sl: Slap

en: Top Left Vertical
sl: Na vrhu levo navpično

en: Top Left Horizontal
sl: Na vrhu levo vodoravno

en: Top Right Vertical
sl: NA vrhu desno navpično

en: Top Right Horizontal
sl: Na vrhu desno vodoravno

en: Bottom Left Vertical
sl: Spodaj levo navpično

en: Bottom Left Horizontal
sl: Spodaj levo vodoravno

en: Bottom Right Vertical
sl: Spodaj desno navpično

en: Bottom Right Horizontal
sl: Spodaj desno vodoravno

en: Slide
sl: Prosojnica

en: Space Rotation
sl: Vrtenje prostora

en: Swap effect
sl: Učinek zamenjave

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
