karbon - en to sl translation catalogue (103 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
sl: Boolova operacija

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
sl: Vrstni red

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
sl: Por&avnaj

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
sl: Predmet

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
sl: Poraz&deli

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
sl: &Pot

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
sl: Učinki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Page
sl: Stran

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
sl: Predmet

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
sl: Poravnaj

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
sl: Učinki

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
sl: Pogled

en: &Flatten Path...
sl: Zravnaj pot...

en: Flatten Path
sl: Zravnaj pot

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Flatness:
sl: Zravnanost:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
sl: Zravnaj pot

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
sl: Izboljšaj pot

en: &Refine Path...
sl: Izboljšaj pot...

en: Refine Path
sl: Izboljšaj pot

en: Subdivisions:
sl: Podrazdelki:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
sl: Zaobljeni koti

en: &Round Corners...
sl: Zaobljeni koti...

en: Round Corners
sl: Zaobljeni koti

en: Radius:
sl: Polmer:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
sl: Vrtinec in udarec

en: &Whirl/Pinch...
sl: Vrtinec/Udarec...

en: Whirl Pinch
sl: Vrtinčen udarec

en: Info
sl: Informacije

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
sl: Rezultat vrtinčenega udarca lahko izboljšamo z določanjem boljše poti oblike pred tem.

en: Angle:
sl: Kot:

en: Pinch:
sl: Udarec:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
sl: Dvigni plast

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
sl: Spusti plast

en: Configure
sl: Nastavi

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Misc
sl: Razno

en: Grid
sl: Mreža

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
sl: Dokument

en: Document Settings
sl: Nastavitve dokumenta

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
sl: Avtor

en: Author
sl: Avtor

en: A Vector Graphics Drawing Application.
sl: Program za vektorsko risanje.

en: (c) 2001-%1, The Karbon Developers
sl: (c) 2001-%1, Razvijalci Karbona

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Bug fixes and improvements
sl: Odpravljanje napak in izboljšave

en: Bug fixes
sl: Popravki napak

en: Helpful patches and advice
sl: Koristni popravki in nasveti

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
sl: Vstavi grafiko

en: Choose Graphic to Add
sl: Izberite grafiko za dodajanje

en: Could not load image.
sl: Ni moč naložiti slike.

en: Import graphic
sl: Uvozi grafiko

en: Could not create image shape.
sl: Ni mogoče ustvariti nove oblike strani.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
sl: Zrcali vodoravno

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
sl: Zrcali navpično

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
sl: Zrcali vodoravno in navpično

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
sl: Loči poti

en: Outline &Mode
sl: Način orisa

en: &Import Graphic...
sl: Uvozi grafiko ...

en: D&elete
sl: Zbriši

en: Edit Guides
sl: Uredi vodila

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
sl: Po&dvoji

en: Distribute Center (Horizontal)
sl: Porazdeli po sredini (vodoravno)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
sl: Porazdeli vrzeli (vodoravno)

en: Distribute Left Borders
sl: Porazdeli leve robove

en: Distribute Right Borders
sl: Porazdeli desne robove

en: Distribute Center (Vertical)
sl: Porazdeli po sredini (navpično)

en: Distribute Gaps (Vertical)
sl: Porazdeli vrzeli (navpično)

en: Distribute Bottom Borders
sl: Porazdeli spodnje robove

en: Distribute Top Borders
sl: Porazdeli zgornje robove

en: Show Color Palette
sl: Prikaži barvno paleto

en: Show or hide color palette
sl: Prikaže ali skrije barvno paleto

en: &Clip Object
sl: Izreži predmet

en: &Unclip Objects
sl: Razdruži predmete

en: Mirror Vertically
sl: Zrcali navpično

en: Mirror Horizontally
sl: Zrcali vodoravno

en: &Close Path
sl: Zapri pot

en: Com&bine Path
sl: Združi pot

en: Se&parate Path
sl: Loči pot

en: Re&verse Path
sl: Povratna pot

en: Intersect Paths
sl: Presek poti

en: Subtract Paths
sl: Odvzemi poti

en: Unite Paths
sl: Združi poti

en: Exclude Paths
sl: Izloči poti

en: Snap Path to Grid
sl: Pripni pot k mreži

en: Zoom to Selection
sl: Zoom izbire

en: Zoom to Drawing
sl: Zoom za risanje

en: Show status bar:
sl: Prikaži vrstico stanja:

en: Number of recent files:
sl: Število nedavnih datotek:

en: Palette font size:
sl: Velikost pisave za paleto:

en: Select palette
sl: Izberite barvni nabor

en: Press to apply fill to selection
sl: Pritisnite za uveljavljanje izbire polnila

[ctx: The style has no fill]
en: None
sl: Brez

en: Press to apply stroke to selection
sl: Pritisnite za izvedbo poteze na izbiri

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
sl: Po meri

[ctx: The style has no stroking]
en: None
sl: Brez

en: Stroke:
sl: Poteza:

en: Fill:
sl: Polnilo:
