koconverter - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Calligra Document Converter
sl: Pretvornik dokumentov Calligra

en: Copyright 2001-%1 Calligra developers
sl: (c) 2001-%1 razvijalci Calligre

en: Input file
sl: Vhodna datoteka

en: Output file
sl: Izhodna datoteka

en: Make a backup of the destination file
sl: Naredi varnostno kopijo ciljne datoteke

en: Batch mode: do not show dialogs
sl: Serijski način: ne prikaži pogovornih oken

en: Interactive mode: show dialogs (default)
sl: Interaktivni način: prikaži pogovorna okna (privzeto)

en: Mimetype of the output file
sl: Zvrst MIME za izhodno datoteko

en: The print orientation. This could be either Portrait or Landscape.
sl: Orientacija tiskanja. Ta je lahko pokončen ali ležeč.

en: The paper size. A4, Legal, Letter, ...
sl: Velikost papirja. A4, Legal, Letter, ...

en: The size of the paper margin. By default this is 0.2.
sl: Velikost roba papirja. Privzeto je 0,2.

en: Two arguments required
sl: Potrebna sta dva argumenta

en: Mimetype for input file %1 not found!
sl: Zvrst MIME za vhodno datoteko %1 ni bila najdena!

en: Mimetype not found %1
sl: Zvrst MIME ni bila najdena %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
sl: Zvrst MIME ni bila najdena, poskusite z uporabo možnosti -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
sl: *** Pretvorba ni uspela! ***
