krossmodulekspread - en to sl translation catalogue (261 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: O&rodja

en: No such script.
sl: Ni takega skripta.

en: No such script function.
sl: Ni take skriptne funkcije.

en: No return value.
sl: Ni povratne vrednosti.

en: Scripts
sl: Skripti

en: Scriptfile "%1" does not exist.
sl: Skriptna datoteka »%1« ne obstaja.

en: Scriptfile "%1" is not executable. Please set the executable-attribute on that file.
sl: Skriptna datoteka "%1" nima atributa izvedljivosti. Prosim, ustrezno nastavite atribut izvedljivosti za to datoteko.

en: Scriptfile "%1" is in a temporary directory. Execution denied.
sl: Skriptna datoteka "%1" je v začasni mapi. Izvajanje ni dovoljeno.

en: Failed to execute scriptfile "%1"
sl: Ni bilo moč izvesti skriptne datoteke "%1"

en: Errors on execution of scripts.
sl: Napake pri izvajanju skriptov.

en: Sheet
sl: List

en: Cell
sl: Celica

en: Range
sl: Obseg

[ctx: (qtundo-format)]
en: Set Values
sl: Nastavi vrednosti

[ctx: Menu]
en: File
sl: Datoteka

en: New
sl: Novo

en: Open...
sl: Odpri...

en: Save
sl: Shrani

en: Save As...
sl: Shrani kot...

[ctx: Menu]
en: Edit
sl: Uredi

[ctx: Menu]
en: Build
sl: Izgradi

en: Compile
sl: Prevedi

en: Execute
sl: Izvedi

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: <qt>Failed to open file "%1"<br><br>%2</qt>
sl: <qt>Ni bilo moč odpreti datoteke: %1<br><br>%2</qt>

en: Error
sl: Napaka

en: <qt>Failed to save file "%1"<br><br>%2</qt>
sl: <qt>Ni bilo moč shraniti datoteke: %1<br><br>%2</qt>

en: Save File
sl: Shrani datoteko

en: Compiled! %1
sl: Prevedeno! %1

en: Executed! %1
sl: Izvedeno! %1

en: Name
sl: Ime

en: Type
sl: Vrsta

en: Console
sl: Konzola

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Inspect
sl: Preglej

en: CSV Export
sl: Izvoz CSV

en: Export to CSV File
sl: Izvozi v datoteko CSV

[ctx: Options page name]
en: Save
sl: Shrani

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Comma-Separated-Value Files
sl: Datoteke CSV (z vejicami ločene vrednosti)

[ctx: Options page name]
en: Export
sl: Izvozi

en: Export Sheets and ranges
sl: Izvozi liste in obsege

en: Comma Separated Value Options
sl: Nastavitve datotek CSV (z vejicami ločene vrednosti)

en: Options
sl: Možnosti

en: No CSV file chosen
sl: Ni izbrane datoteke CSV

en: CSV Import
sl: Uvoz CSV

en: Import from CSV File
sl: Uvozi iz datoteke CSV

en: Open
sl: Odpri

en: Import to sheet beginning at cell
sl: Uvoz v list z začetkom v celici

en: No current sheet.
sl: Ni trenutnega lista.

en: Invalid sheet "%1" defined.
sl: Določen je neveljaven list "%1".

en: Invalid cell "%1" defined.
sl: Določena je neveljavna celica "%".

en: File '%1' not found.
sl: Datoteka »%1« ni najdena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Delimiter:
sl: Ločilnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Line terminator
sl: Zaključnik vrstice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Escape char:
sl: Ubežni znak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DoubleQuoteCheckBox)
en: Double quote
sl: Dvojni narekovaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Quote char:
sl: Narekovaj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, QuotingCheckBox)
en: Quoting
sl: Navajanje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, SkipInitialSpaceCheckBox)
en: Skip initial space
sl: Preskoči začetni presledek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StrictCheckBox)
en: Strict
sl: Strog

en: No such file "%1" to read from.
sl: Ni datoteke "%1" za branje.

en: Failed to open the file "%1".
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke %1.

en: No sheets which could be exported to HTML.
sl: Ni listov, ki bi jih lahko izvozil v HTML.

en: Failed to create HTML file "%1":
    %2
sl: Ni bilo mogoče tvoriti HTML datoteke %1:
    %2

en: HTML Export
sl: Izvoz v HTML

en: Read from OpenDocument Spreadsheet File
sl: Beri iz preglednice OpenDocument Spreadsheet

en: OpenDocument Spreadsheet Files
sl: Datoteke preglednica OpenDocument Spreadsheet

en: Save to HTML File
sl: Shrani v datoteko HTML

en: HTML Documents
sl: Dokumenti HTML

en: HTML Document Information
sl: Informacija o dokumentih HTML

en: Info
sl: Informacije

en: Style of the HTML Document
sl: Slog dokumenta HTML

en: Styles
sl: Slogi

en: Overwrite file?
sl: Prepišem datoteko?

en: The file "%1" does already exist. Overwrite the file?
sl: Datoteka "%1" že obstaja. Naj jo prepišem?

en: Export aborted.
sl: Izvoz je prekinjen.

en: Exporting...
sl: Izvažanje...

en: Initialize...
sl: Postavljam začetne vrednosti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Title:
sl: Naslov:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Subject:
sl: Zadeva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
sl: Avtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: E-Mail:
sl: E-pošta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Keywords:
sl: Ključne besede:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Filename:
sl: Ime datoteke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Date:
sl: Datum:

en: Save to Log File
sl: Shrani v dnevniško datoteko

en: Log File
sl: Dnevniška datoteka

en: Aborted.
sl: Prekinjeno.

en: Failed to write Log File "%1":
    %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke dnevnika: %1:
    %2

en: Failed to create listener for sheetname '%1' and range '%2'
sl: Ni bilo mogoče tvoriti poslušalca za ime lista '%1' in obseg '%2'

en: Failed to create listener
sl: Ni bilo mogoče tvoriti poslušalca

en: Sheet name changed
sl: Ime lista se je spremenilo

en: Show sheet %1
sl: Prikaži list %1

en: Hide sheet %1
sl: Skrij list %1

en: Action
sl: Dejanje

en: Cell Name
sl: Ime celice

en: Cell Value
sl: Vrednost celice

en: Sheet Name
sl: Ime lista

en: Cell Name if selection changed
sl: Ime celice, če se je izbira spremenila

en: Cell Value if selection changed
sl: Vrednost celice, če se je izbira spremenila

en: Sheet Name if sheet changed
sl: Ime lista, če se je list spremeni

en: Calligra Spreadsheet
sl: Preglednica Calligra

en: Failed to connect with the Orca HTTP-Server.
sl: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezavo s spletnim strežnikom Orca.

en: Url:
sl: URL:

en: <qt>Failed to import the ODFPY python module.<br><br>To use this odfpyexport.py python script to export to OpenDocument you need to install the <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a> python module.</qt>
sl: <qt>Ni bilo mogoče uvoziti pythonovega modula ODFPY.<br><br>Da bi uporabili pythonov skript odfpyexport.py za izvoz v OpenDocument, morate namestiti pythonov modul <a href="http://opendocumentfellowship.org/projects/odfpy">ODFPY</a>.</qt>

en: Invalid range for sheet "%1" cause left column value "%2" is bigger than right column value "%3".
sl: Neveljaven obseg celic za list "%1", ker je vrednost v levem stolpcu "%2" večji od vrednosti za desni stolpec "%3".

en: Invalid range for sheet "%1" cause top row value "%2" is bigger than bottom row value "%3".
sl: Neveljaven obseg celic za list "%1", ker je vrednost v vrhnji vrstici "%2" večji od vrednosti za spodnjo vrstico "%3".

en: OpenDocument Text
sl: Besedilo OpenDocument

en: OpenDocument Spreadsheet
sl: Preglednica OpenDocument

en: No OpenDocument Spreadsheet file to read from defined.
sl: Ni določena datoteka s preglednico OpenDocument za branje.

en: OdfPy Export
sl: OdfPy  izvoz

en: Save to OpenDocument File
sl: Shrani v datoteko OpenDocument

en: All Supported Files
sl: Vse podprte datoteke

en: Export Sheets
sl: Izvozi liste

en: Sheets
sl: Listi

en: No OpenDocument file to write defined.
sl: Ni določena preglednica OpenDocument za pisanje.

en: The PYREGEXP() function replaces substring in the input string with a given string using regular expression.
sl: Funkcija PYREGEXP() zamenja besedilni podniz v vhodnem nizu z danim nizom s pomočjo regularnega izraza.

en: PYREGEXP(string)
sl: PYREGEXP(niz)

en: The input string.
sl: Vhodni niz.

en: The regular expression.
sl: Regularni izraz.

en: Replace with.
sl: Zamenjaj z.

en: PYREGEXP("Some String","(S|m)","A")
sl: PYREGEXP("Nekakšen niz","(S|m)","A")

en: Invalid regexp
sl: Neveljaven regularni izraz

en: The PYTIME() function displays the current datetime.
sl: Funkcija PYTIME() prikaže trenutni datum in čas.

en: PYTIME(string)
sl: PYTIME(niz)

en: The datetime format string.
sl: Oblika izpisa datuma in časa.

en: Invalid format
sl: Neveljavna oblika

en: This function returns the probability density function of the normal distribution.
sl: Ta funkcija izračuna gostoto verjetnosti normalne porazdelitve.

en: If true, log of the result will be returned instead. This is useful if the result would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
sl: Če je true, bo funkcija vrnila logaritem. To je uporabno, če bi sicer rezultat bil pod spodnjo mejo števil v plavajoči vejici in bi bil 0. Privzeto je false.

en: mean of the distribution
sl: povprečna vrednost porazdelitve

en: observation
sl: opazovanje

en: standard deviation of the distribution
sl: standardna deviacija porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the normal distribution.
sl: Ta funkcija vrne porazdelitveno funkcijo normalne porazdelitve.

en: If true (the default), the lower tail of the distribution is considered.
sl: Če je true (privzeto), je uporabljen spodnji rep distribucije.

en: If true, log of the probability is used. This is useful if the probability would otherwise underflow to 0. Defaults to false.
sl: Če je true, bo funkcija vrnila logaritem verjetnosti. To je uporabno, če bi bila verjetnost pod spodnjo mejo števil v plavajoči vejici in bi bila 0. Privzeto je false.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the normal distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije normalne porazdelitve.

en: probability
sl: verjetnost

en: This function returns the probability density function of the log-normal distribution.
sl: Ta funkcija vrne gostoto verjetnosti log-normalne porazdelitve.

en: mean of the underlying normal distribution
sl: povprečna vrednost omenjene normalne porazdelitve

en: standard deviation of the underlying normal distribution
sl: standardna deviacija omenjene normalne porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the log-normal distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo log-normalne porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the log-normal distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije log-normalne porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the gamma distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti porazdelitve gama.

en: the scale parameter of the distribution
sl: velikost parametra porazdelitve

en: the shape parameter of the distribution
sl: parameter oblike porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the gamma distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo porazdelitve gama.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the gamma distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije porazdelitve gama.

en: This function returns the probability density function of the beta distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti porazdelitve beta.

en: the first shape parameter of the distribution
sl: prvi parameter oblike porazdelitve

en: the second scale parameter of the distribution
sl: drugi parameter velikosti porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the beta distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo porazdelitve beta.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the beta distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije porazdelitve beta.

en: This function returns the probability density function of the Student t distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti Studentove porazdelitve t.

en: the number of degrees of freedom of the distribution
sl: število prostostnih stopenj porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the Student t distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo Studentove porazdelitve t.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Student t distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije Studentove porazdelitve t.

en: This function returns the probability density function of the F distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti porazdelitve F.

en: the first number of degrees of freedom of the distribution
sl: število prvih prostostnih stopenj porazdelitve

en: the second number of degrees of freedom of the distribution
sl: število drugih prostostnih stopenj porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the F distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo porazdelitve F.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the F distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije porazdelitve F.

en: This function returns the probability density function of the chi-square distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti porazdelitve hi-kvadrat.

en: This function returns the cumulative distribution function of the chi-square distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo porazdelitve hi-kvadrat.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the chi-square distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije porazdelitve hi-kvadrat.

en: This function returns the probability density function of the Weibull distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti Weibullove porazdelitve.

en: This function returns the cumulative distribution function of the Weibull distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo Weibullove porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Weibull distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije Weibullove porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the Poisson distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti Poissonove porazdelitve.

en: the mean of the distribution
sl: parameter povprečja porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the Poisson distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo Poissonove porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Poisson distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije Poissonove porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the exponential distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti eksponentne porazdelitve.

en: This function returns the cumulative distribution function of the exponential distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo eksponentne porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the exponential distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije eksponentne porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti binomske porazdelitve.

en: the number of trials
sl: število poskusov

en: the probability of success in each trial
sl: verjetnost uspeha v vsakem poskusu

en: This function returns the cumulative distribution function of the binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo binomske porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije binomske porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the negative binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti negativne binomske porazdelitve.

en: This function returns the cumulative distribution function of the negative binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo negativne binomske porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the negative binomial distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije negativne binomske porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the hypergeometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti hiper-geometrijske porazdelitve.

en: the number of balls drawn
sl: število izranih kroglic

en: the number of black balls
sl: število črnih kroglic

en: the number of red balls
sl: število rdečih kroglic

en: This function returns the cumulative distribution function of the hypergeometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo hiper-geomterijske porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the hypergeometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije hiper-geometrijske porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the geometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti hiper-geometrijske porazdelitve.

en: This function returns the cumulative distribution function of the geometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo geometrične porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the geometric distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije geometrične porazdelitve.

en: This function returns the probability density function of the Cauchy distribution.
sl: Ta funkcija vrne funkcijo gostote verjetnosti Cauchyjeve porazdelitve.

en: the center of the distribution
sl: sredina porazdelitve

en: This function returns the cumulative distribution function of the Cauchy distribution.
sl: Ta funkcija vrne verjetnostno funkcijo Cauchyjeve porazdelitve.

en: This function returns the probability quantile function, i.e., the inverse of the cumulative distribution function, of the Cauchy distribution.
sl: Ta funkcija vrne kvantilno funkcijo verjetnosti, to je inverzno funkcijo porazdelitvene funkcije Cauchyjeve porazdelitve.

note: i18n: tag collection attribute text
en: Import
sl: Uvozi

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Import content
sl: Uvozi vsebino

note: i18n: tag script attribute text
en: CSV File
sl: Datoteka CSV

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a Comma-Separated-Value File
sl: Uvozi iz datoteke CSV (z vejicami ločene vrednosti)

note: i18n: tag script attribute text
en: vCard File
sl: Datoteka vCard

note: i18n: tag script attribute comment
en: Import from a vCard File
sl: Uvozi iz datoteke vCard

note: i18n: tag collection attribute text
en: Export
sl: Izvozi

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Export content
sl: Izvozi vsebino

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a Comma-Separated-Value File
sl: Izvozi v datoteko CSV (z vejicami ločene vrednosti)

note: i18n: tag script attribute text
en: HTML File
sl: Datoteka HTML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to a HTML File
sl: Izvozi v datoteko HTML

note: i18n: tag script attribute text
en: OdfPy File
sl: Datoteka OdfPy

note: i18n: tag script attribute comment
en: Export to an OpenDocument File
sl: Izvozi v datoteko OpenDocument

note: i18n: tag collection attribute text
en: Functions
sl: Funkcije

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting formula functions
sl: Formule skriptnih funkcij

note: i18n: tag script attribute text
en: R-Project
sl: R-Projekt

note: i18n: tag script attribute comment
en: Functions for the R programming environment for data analysis and graphics
sl: Funkcije paketa R za analizo in vizualizacijo podatkov

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Finance formula function
sl: Formula s funkcijo Yahoo! Finance

note: i18n: tag script attribute comment
en: Yahoo! Weather formula function
sl: Formula s funkcijo Yahoo! Weather

note: i18n: tag script attribute comment
en: Time formula function
sl: Formula s časovno funkcijo

note: i18n: tag script attribute comment
en: Regular Expression formula function
sl: Formula s funkcijo regularnega izraza

note: i18n: tag collection attribute text
en: Tools
sl: Orodja

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Miscellaneous scripts
sl: Razni skripti

note: i18n: tag script attribute text
en: XML Viewer
sl: Pregledovalnik XML

note: i18n: tag script attribute comment
en: Python script to view the OpenDocument XML representation of the current document
sl: Pythonov skript za predstavitev OpenDocument XML trenutnega dokumenta

note: i18n: tag script attribute text
en: Orca Speech
sl: Orca govor

note: i18n: tag script attribute comment
en: Orca Screen Reader
sl: Orca zaslonski bralnik

note: i18n: tag script attribute text
en: Logger
sl: Dnevnik

note: i18n: tag script attribute comment
en: Log changes in cells to a file
sl: Zabeleži spremembe v celicah v datoteko dnevnik

note: i18n: tag collection attribute text
en: Docker
sl: Sidrišče

note: i18n: tag collection attribute comment
en: Scripting Docker Widgets
sl: Gradniki skriptnega sidrišča

note: i18n: tag script attribute text
en: Python Console
sl: Pythonova konzola

note: i18n: tag script attribute comment
en: Interactive Python Console Docker
sl: Interaktivni Python Console Docker

note: i18n: tag script attribute text i18n: tag script attribute comment
en: Ruby Snippets
sl: Koščki kode Ruby

en: Import vCard
sl: Uvozi vCard

en: vCard Files
sl: Datoteke vCard

en: Open OpenDocument File
sl: Odpri datoteko OpenDocument

en: OpenDocument Files
sl: Datoteke OpenDocument

en: Failed to read the manifest
sl: Ni bilo mogoče prebrati manifesta

en: Failed to extract "%1" to "%2"
sl: Ni bilo mogoče izvleči "%" v "%2"

en: <qt>Failed to execute program:<br><br>%1 "%2"</qt>
sl: <qt>Ni bilo moč izvesti programa:<br><br>%1 "%2"</qt>

en: Open with...
sl: Odpri z...

en: No program defined.
sl: Program ni določen.

en: Compare...
sl: Primerjaj...

en: Compare with OpenDocument file:
sl: Primerjaj z datoteko OpenDocument:

en: No OpenDocument file to compare with selected.
sl: Ni najti datoteke OpenDocument za primerjavo z izbranim.

en: No command selected.
sl: Noben ukaz ni bil izbran.

en: The OpenDocument file does not contain any file named "%1"
sl: Datoteka OpenDocument ne vsebuje nobene datoteke poimenovane "%1"

en: The YFINANCE() function uses the Yahoo! Finance Web Service to display stock values of a defined ticker symbol.
sl: Funkcija YFINANCE() uporablja spletno storitev Yahoo! Finance Web Service za prikaz vrednosti delnic za določeno oznako.

en: YFINANCE(string,string,string)
sl: YFINANCE(niz,niz,niz)

en: The ticker symbol.
sl: Oznaka delnice.

en: The date.
sl: Datum.

en: The type: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.
sl: Tip: Date, Open, High, Low, Close, Volume or AdjClose.

en: Invalid symbol
sl: Neveljaven simbol

en: Invalid date
sl: Neveljaven datum

en: Invalid type
sl: Neveljavna vrsta

en: Web services request failed
sl: Zahtevek za spletno storitev ni uspel

en: No stock
sl: Ni delnice

en: Invalid stock
sl: Neveljavna oznaka

en: The YWEATHER() function uses the Yahoo! Weather Web Service to display the weather of a location.
sl: Funkcija YWEATHER() uporablja storitev Yahoo! Weather Web Service za prikaz vremena na lokaciji.

en: YWEATHER(string;string)
sl: YWEATHER(niz;niz)

en: The US zip code, Location ID or cell that contains them.
sl: Ameriška poštna številka, identifikacija lokacije ali celica, ki jih vsebuje.

en: Units for temperature. f=Fahrenheit and c=Celsius
sl: Enota za temperaturo. f=Fahrenheit in c=Celzij

en: Invalid location
sl: Neveljavna lokacija

en: Invalid condition
sl: Neveljaven pogoj
