koffice - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: (No match)
sq: (nuk ka përputhje)

en: &Search for:
sq: &Kërkim për:

en: S&earch
sq: K&ërko

en: Change Language...
sq: Ndrysho Gjuhën...

en: Synonyms
sq: Sinonimet

en: More General Words
sq: Më Tepër Fjalë Të Përgjithshme

en: More Specific Words
sq: Më Tepër Fjalë Specifike

en: &Replace with:
sq: &Zëvendëso me:

en: &Replace
sq: &Zëvendëso

en: Attributes
sq: Vetitë
