koffice - en to sq translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
sq: &Drejto

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
sq: &Shpërnda

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
sq: Efe&ktet

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
sq: Objekti

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
sq: Efektet

en: Flatness:
sq: Sheshimi:

en: Radius:
sq: Rrezja:

en: Angle:
sq: Këndi:

en: Interface
sq: Ndërfaqe

en: Misc
sq: Të Ndryshme

en: Grid
sq: Rrjeta

en: D&elete
sq: F&shije
