koffice - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Input file
sq: Skedari në hyrje

en: Output file
sq: Skedari në dalje

en: Make a backup of the destination file
sq: Krijo një kopje të skedarit të destinacionit

en: Batch mode: do not show dialogs
sq: Mënyra automatike: mos i shfaq dialogjet

en: Interactive mode: show dialogs (default)
sq: Mënyra interaktive: shfaqi dialogjet (e parazgjedhur)

en: Mimetype of the output file
sq: Mimetype e skedarit në dalje

en: Two arguments required
sq: Dy argumente kërkohen

en: Mimetype for input file %1 not found!
sq: Mimetype për skedarin %1 nuk u gjet!

en: Mimetype not found %1
sq: Mimetype nuk u gjet %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
sq: Mimetype nuk u gjet, përpiqu të përdorësh opsionin -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
sq: *** Konvertimi dështoi! ***
