SpellCheckPlugin - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
sv: Anpassa &stavningskontroll...

en: Auto Spell Check
sv: Automatisk stavningskontroll

en: Check Spelling
sv: Kontrollera stavning

en: Spelling
sv: Stavning

en: Add to Dictionary
sv: Lägg till i ordlista
