TableShape - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Rename
sv: Byt namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enter Name:
sv: Ange namn:

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
sv: Det här dokumentet innehåller en extern länk till ett fjärrdokument.
    %1

en: Confirmation Required
sv: Bekräftelse krävs

en: Download
sv: Ladda ner

en: Skip
sv: Hoppa över

en: Spreadsheet
sv: Kalkylark

en: Spreadsheet Shape
sv: Kalkylarksform

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
sv: Importera OpenDocument-kalkylarksfil

en: Import
sv: Importera

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
sv: Exportera OpenDocument-kalkylarksfil

en: Export
sv: Exportera

en: Sheets
sv: Arbetsblad

en: Sheet:
sv: Arbetsblad:

en: Selected Sheet
sv: Valt blad

en: View Options
sv: Visningsalternativ

en: Table editing
sv: Tabellredigering

en: Area is too large.
sv: Området är för stort.

en: Hide Row
sv: Dölj rad

en: Height: %1 %2
sv: Höjd: %1 %2

en: Hide Column
sv: Dölj kolumn

en: Width: %1 %2
sv: Bredd: %1 %2
