koffice-dockers - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Found no shapes in the collection! %1
sv: Hittade inte några former i samlingen: %1

en: Not a valid Calligra file: %1
sv: Inte en giltig Calligra-fil: %1

en: No body tag found in file: %1
sv: Taggen body hittades inte i filen: %1

en: No office:drawing tag found in file: %1
sv: Taggen office:drawing hittades inte i filen: %1

en: No shapes found in file: %1
sv: Inga former hittades i filen: %1

en: Add Shape
sv: Lägg till form

en: More
sv: Mer

en: Open Shape Collection
sv: Öppna formsamling

en: Remove Shape Collection
sv: Ta bort formsamling

en: Default
sv: Förval

en: Geometrics
sv: Geometri

en: Arrows
sv: Pilar

en: Funny
sv: Roligt

en: Collection Error
sv: Samlingsfel

en: Shape Properties
sv: Formegenskaper

en: Snap Settings
sv: Låsningsinställningar
