ChangecasePlugin - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Change case
sv: Ändra skiftläge

en: Sentence case
sv: Inledande stor bokstav i mening

en: lowercase
sv: Små bokstäver

en: UPPER CASE
sv: STORA BOKSTÄVER

en: Initial Caps
sv: Inledande stora bokstäver

en: tOGGLE cASE
sv: äNDRA sKIFTLÄGE

en: Change Case...
sv: Ändra skiftläge...
