kspreadsolver - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Function Optimizer...
sv: Funktionsoptimering...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum Iterations:
sv: Maximalt antal iterationer:

en: Function Optimizer
sv: Funktionsoptimering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Optimization
sv: Optimering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, maximizeButton)
en: Maximize
sv: Maximera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, minimizeButton)
en: Minimize
sv: Minimera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, valueButton)
en: Value:
sv: Värde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Parameters:
sv: Argument:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Function:
sv: Funktion:
