kword - en to tg translation catalogue (78 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view_displaymodes) i18n: ectx: Menu (view)
en: &Display Mode
tg: &Холати намоиш

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
tg: Ғалатебӣ

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
tg: Талаффузи Тафтиши Натиҷа

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
tg: Дигаргун кунед Ноустувор Ба

en: Row
tg: Қатор

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
tg: Мондани хатчӯби нав

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
tg: Ном:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnsLabel)
en: Columns:
tg: Сутунҳо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, spacingLabel)
en: Column spacing:
tg: Фосилаи сутунҳо:

en: Text Run Around
tg: Матн дар атроф наишта шуд

en: Connect Text Frames
tg: Алоқаи матн ва чорчӯба

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
tg: Сутунҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRename)
en: &Rename
tg: &Ивази ном

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: &Delete
tg: &Нест кардан

en: Rename Bookmark
tg: Номи дигар барои монданҳо

en: Select Bookmark
tg: Интихоби хатчӯб

en: Geometry
tg: Ҳандаса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
tg: Эҷод

en: Statistics
tg: Статистика

en: Words:
tg: Калимаҳо:

en: Sentences:
tg: Ҷумлаҳо:

en: Lines:
tg: Хатҳо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_sentences)
en: Sentences
tg: Ҷумлаҳо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_lines)
en: Lines
tg: Хатҳо

[ctx: Style name]
en: Standard
tg: Стандартӣ

[ctx: Style name]
en: Head 1
tg: Асосӣ 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
tg: Асосӣ 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
tg: Асосӣ 3

[ctx: Style name]
en: Enumerated List
tg: Рӯйхати ҳисоб карда шуда

[ctx: Style name]
en: Alphabetical List
tg: Рӯйхати алифбо

[ctx: Style name]
en: Bullet List
tg: Рӯйхати тир

[ctx: Style name]
en: Contents Title
tg: Сарлавҳаи мазмунҳо

[ctx: Style name]
en: Contents Head 1
tg: Мазмунҳои асосӣ 1

[ctx: Style name]
en: Contents Head 2
tg: Мазмунҳои асосӣ 2

[ctx: Style name]
en: Contents Head 3
tg: Мазмунҳои асосӣ 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
tg: Сарлавҳаи ҳуҷҷат

[ctx: Style name]
en: Header
tg: Сарлавҳа

[ctx: Style name]
en: Footer
tg: Сарлавҳа

[ctx: Style name]
en: Plain
tg: Оддӣ

[ctx: Style name]
en: Borders 1
tg: Сарҳади 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
tg: Сарҳади 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
tg: Сарҳади 3

[ctx: Style name]
en: Row
tg: Қатор

[ctx: Style name]
en: Column
tg: Сутун

[ctx: Style name]
en: Light Gray
tg: Хокистарии равшан

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
tg: Хокистарӣ

[ctx: Style name]
en: Black
tg: Сиёҳ

[ctx: Style name]
en: Light Blue
tg: Кабуди равшан

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
tg: Кабуд

[ctx: Style name]
en: Red
tg: Сурх

[ctx: Style name]
en: Yellow
tg: Зард

[ctx: Style name]
en: Colorful
tg: Рангин

[ctx: Style name]
en: Bluish
tg: Кабудӣ

[ctx: Style name]
en: Simple 1
tg: Оддӣ 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
tg: Оддӣ 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
tg: Оддӣ 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
tg: Сарлавҳаи 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
tg: Сарлавҳаи 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
tg: Сарлавҳаи 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
tg: Сарлавҳаи 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
tg: 1 Сутун

[ctx: Style name]
en: Columns 2
tg: 2 Сутун

[ctx: Style name]
en: Grid 1
tg: Шабака 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
tg: Шабака 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
tg: Шабака 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
tg: Сарлавҳаи Хокистариранг

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
tg: Сарлавҳаи Кабуд

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
tg: Кабуди Анъанавӣ

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
tg: Хокистариранги Анъанавӣ

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
tg: Боло ва поён кабуд аст

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
tg: Боло ва поён хокистарӣ аст

en: KFormula
tg: KФормула

en: Modified
tg: Санаи тағйир

en: Show Rulers
tg: Ишораи ҷадвал

en: Odd Pages Header
tg: Сарлавҳаи саҳифаҳои ноҷуфт

en: Even Pages Header
tg: Сарлавҳаи саҳифаҳоро ҳамвор кунед

en: Odd Pages Footer
tg: Сарлавҳаи поёни саҳифаҳои ноҷуфт

en: Even Pages Footer
tg: Сарлавҳаи поёни саҳифаҳоро ҳамвор кунед
