karbon - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Angle:
tg: Кунҷ:

en: Fill
tg: Пур кунед

en: Edit Gradient
tg: Муҳаррири градиент

en: Predefined Gradients
tg: Қабули Градиентҳо

en: Patterns
tg: Намуна
