karbon - en to tg translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
tg: Та&ртиб

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
tg: Саф &кашондан

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
tg: &Мавзӯъ

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
tg: Мавзӯъ

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
tg: Таъсирҳо

en: &Flatten Path...
tg: &Саф кашондани Роҳча...

en: Flatness:
tg: Ҳамвор кардани:

en: &Round Corners...
tg: &Лӯнда кардани кунҷҳо...

en: Round Corners
tg: Лӯнда кардани кунҷҳо

en: Radius:
tg: Қутоъ:

en: &Whirl/Pinch...
tg: &Тобдиҳӣ/Фушурдани...

en: Whirl Pinch
tg: Тобдиҳӣ/Фушурдани

en: Angle:
tg: Кунҷ:

en: Pinch:
tg: Фушурдани

en: Interface
tg: Интерфейс

en: Misc
tg: Дигар

en: Grid
tg: Шабака

en: Document Settings
tg: Танзимоти ҳуҷҷат

en: &Import Graphic...
tg: &Воридоти график...

en: D&elete
tg: &Нобуд кардан

en: Number of recent files:
tg: Миқдори файлҳои ба наздикӣ рӯйдода:
