koconverter - en to tg translation catalogue (10 entries)

en: Input file
tg: Файли даромадан

en: Output file
tg: Файли баромадан

en: Make a backup of the destination file
tg: Сохтани нусҳаи файли эҳтиётӣ

en: Batch mode: do not show dialogs
tg: Диалогҳо дар тартиботи пакет пинҳон накардан

en: Interactive mode: show dialogs (default)
tg: Намоиши диалогҳо дар тартиботи интерактивӣ (бо пешфарз)

en: Mimetype of the output file
tg: Шакли файли баромадан

en: Two arguments required
tg: Ду далелҳо воҷиб аст

en: Mimetype for input file %1 not found!
tg: Шакли файли даромадан %1 ёфта нашуд!

en: Mimetype not found %1
tg: Шакл ёфта нашуд %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
tg: Шакл ёфта нашуд, калиди -mimetype истифода баред
