karbon - en to th translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
th: &ลำดับ

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
th: &วัตถุ

en: Flatness:
th: ความแบน:

en: Round Corners
th: มุมโค้ง

en: Radius:
th: รัศมี:

en: Whirl Pinch
th: วน/บิด

en: Angle:
th: มุม:

en: Pinch:
th: บิด:

en: Interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Misc
th: เบ็ดเตล็ด

en: Document Settings
th: ตั้งค่าเอกสาร

en: D&elete
th: &ลบ
