koconverter - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Input file
th: แฟ้มนำเข้า

en: Output file
th: แฟ้มส่งออก

en: Make a backup of the destination file
th: สร้างการสำรองข้อมูลของแฟ้มปลายทาง

en: Batch mode: do not show dialogs
th: โหมดประมวลผลกลุ่ม: ไม่ต้องแสดงกล่องโต้ตอบ

en: Interactive mode: show dialogs (default)
th: โหมดโต้ตอบ: แสดงกล่องโต้ตอบ (ปริยาย)

en: Mimetype of the output file
th: ประเภท Mime ของแฟ้มส่งออก

en: Two arguments required
th: ต้องการสองอาร์กิวเมนต์

en: Mimetype for input file %1 not found!
th: ไม่พบประเภท Mime ของแฟ้มนำเข้า %1 !

en: Mimetype not found %1
th: ไม่พบประเภท Mime %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
th: ไม่พบประเภท Mime, โปรดลองใหม่โดยใช้ตัวเลือก -mimetype

en: *** The conversion failed! ***
th: *** การแปลงล้มเหลว ! ***
