koconverter - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Calligra Document Converter
ug: كاللىگىرا پۈتۈك ئايلاندۇرغۇچ

en: Input file
ug: كىرىش ھۆججىتى

en: Output file
ug: چىقىرىش ھۆججىتى

en: Make a backup of the destination file
ug: نىشان ھۆججەتنى زاپاسلايدۇ

en: Batch mode: do not show dialogs
ug: توپ بىر تەرەپ قىلىش: سۆزلەشكۈلەرنى كۆرسەتمىسۇن

en: Mimetype of the output file
ug: چىقىرىش ھۆججىتىنىڭ MIME تىپى

en: Two arguments required
ug: ئىككى دانە ئارگۇمېنت كېرەك

en: Mimetype for input file %1 not found!
ug: كىرىش ھۆججىتى %1 نىڭ MIME تىپى تېپىلمىدى

en: Mimetype not found %1
ug: MIME تىپى تېپىلمىدى %1

en: Mimetype not found, try using the -mimetype option
ug: MIME تىپى تېپىلمىدى، -mimetype تاللانمىسىنى ئىشلىتىپ كۆرۈڭ

en: *** The conversion failed! ***
ug: *** ئايلاندۇرۇش مەغلۇپ بولدى! ***
