ArtisticTextShape - en to ug translation catalogue (23 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text range
ug: تېكىست دائىرىسى قوشۇش

en: ArtisticTextShape
ug: ھۆسنخەت شەكلى

en: A shape which shows a single text line
ug: يەككە قۇرلۇق تېكىست كۆرسىتىدىغان شەكىل

en: Artistic Text
ug: ھۆسنخەت

en: Detach Path
ug: ئايرىلىش يولى

en: Convert to Path
ug: يولغا ئۆزگەرت

en: Bold text
ug: توم خەت

en: Italic text
ug: يانتۇ خەت

en: Superscript
ug: يۇقىرى ئىندېكس

en: Subscript
ug: تۆۋەنكى ئىندېكس

en: Click to change cursor position.
ug: چېكىلسە نۇربەلگە ئورنى ئۆزگىرىدۇ.

en: Click to select text shape.
ug: چېكىلسە تېكىست شەكلى تاللىنىدۇ.

en: Double click to put text on path.
ug: قوش چېكىلسە تېكىست يولغا قويۇلىدۇ.

en: Press return to finish editing.
ug: Enter بېسىلسا تەھرىرلەش تاماملىنىدۇ.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Convert to Path
ug: يولغا ئۆزگەرت

en: Text Properties
ug: تېكىست خاسلىقى

en: Text On Path
ug: يولدىكى تېكىست

[ctx: (qtundo-format)]
en: Attach Path
ug: يول قوش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change text anchor
ug: تېكىست لەڭگەر ئۆزگەرت

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change font
ug: خەت نۇسخا ئۆزگەرت

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change Text Offset
ug: تېكىست ئېغىشىنى ئۆزگەرت

[ctx: (qtundo-format)]
en: Detach Path
ug: ئايرىلىش يولى

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove text range
ug: تېكىست چىقىرىۋېتىش دائىرىسى
