FormulaShape - en to ug translation catalogue (42 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text to formula
ug: فورمۇلىغا تېكىست قوش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Change rows
ug: قۇرنى ئۆزگەرت

[ctx: (qtundo-format)]
en: Add text
ug: تېكىست قوش

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert row
ug: قۇر قىستۇر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove row
ug: قۇرنى ئۆچۈر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert column
ug: ئىستون قىستۇر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈر

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert formula elements.
ug: فورمۇلا ئېلېمېنتلىرىنى قىستۇرۇش.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Remove formula elements
ug: فورمۇلا ئېلېمېنتلىرىنى ئۆچۈرۈش

en: Arrows
ug: يا ئوقلار

en: Greek
ug: گىرېكچە

en: Relations
ug: مۇناسىۋەتلەر

en: Operators
ug: ئەمەللەر

en: Miscellaneous
ug: باشقىلار

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Insert
ug: قىستۇر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupElements)
en: Elements
ug: ئېلېمېنتلار

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSymbols)
en: Symbols
ug: بەلگىلەر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupActions)
en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

[ctx: This button opens a file dialog to load a MathML file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonLoad)
en: Load...
ug: ئوقۇش...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSave)
en: Save...
ug: ساقلاش…

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Edit
ug: تەھرىرلەش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupGeneralOptions)
en: General options
ug: ئادەتتىكى تاللانما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font:
ug: خەت نۇسخا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColors)
en: Colors:
ug: رەڭلەر:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSpecificOptions)
en: Specific options
ug: ئالاھىدە تاللانما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rows:
ug: قۇر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Columns:
ug: ئىستون:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: View MathML
ug: MathML نى كۆرۈش

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
ug: بۇ پۈتۈك تەركىبىدە يىراقتىكى پۈتۈكنىڭ ئۇلانمىسى بار 
    %1

en: Confirmation Required
ug: جەزملەش زۆرۈر

en: Download
ug: چۈشۈرۈش

en: Skip
ug: ئۆتكۈزۈۋەت

en: Formula
ug: فورمۇلا

en: A formula
ug: بىر فورمۇلا

en: Insert 3x3 table
ug: 3x3 جەدۋەل قىستۇر

en: Insert 2 dimensional vector
ug: 2 ئۆلچەملىك ۋېكتور قىستۇر

en: Insert row
ug: قۇر قىستۇر

en: Insert column
ug: ئىستون قىستۇر

en: Remove row
ug: قۇرنى ئۆچۈر

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈر

en: Mode:
ug: ئۇسۇلى:

en: Parse error.
ug: تەھلىل قىلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى.
