PictureShape - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Image
ug: سۈرەت

en: Standard
ug: ئۆلچەملىك

en: Greyscale
ug: رەڭسىز

en: Monochrome
ug: رەڭسىز

en: Watermark
ug: سۇ باسما
