TableShape - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Add
ug: قوش

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: Enter Name:
ug: ئاتىنى كىرگۈزۈڭ:

en: Spreadsheet
ug: ئېلېكترونلۇق جەدۋەل

en: Spreadsheet Shape
ug: ئېلېكترونلۇق جەدۋەل شەكلى

en: Import OpenDocument Spreadsheet File
ug: OpenDocument ئېلېكترونلۇق جەدۋەل شەكىلىنى ئىمپورت قىلىش

en: Import
ug: ئىمپورت قىل

en: Export OpenDocument Spreadsheet File
ug: OpenDocument ئېلېكترونلۇق جەدۋەل شەكىلىنى ئېكسپورت قىلىش

en: Export
ug: ئېكسپورت قىل

en: Sheets
ug: ۋاراقلار

en: Sheet:
ug: ۋاراق:

en: Selected Sheet
ug: تاللانغان ۋاراق

en: Columns:
ug: ئىستون:

en: Number of columns
ug: ئىستون سانى

en: Rows:
ug: قۇر:

en: Number of rows
ug: قۇر سانى:

en: Table Options
ug: جەدۋەل تاللانمىلىرى
