AutocorrectPlugin - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Configure &Autocorrection...
ug: ئۆزلۈكىدىن تۈزىتىش سەپلىمىسى(&A)…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AutocorrectConfig)
en: Autocorrection
ug: ئۆزلۈكىدىن تۈزەت

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Si&mple Autocorrection
ug: ئاددىي ئۆزلۈكىدىن تۈزەتكۈچ(&M)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoFormatUrl)
en: Autoformat &URLs
ug: &URL نىڭ ئاپتوماتىك پىچىمى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreDoubleSpace)
en: &Suppress double spaces
ug: قوش بوشلۇقنى پرېسلا(&S)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoReplaceNumber)
en: Re&place 1/2... with ½...
ug: 1/2... نى ½... غا ئالماشتۇر(&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, capitalizeDaysName)
en: Capitalize name of days
ug: كۈن ئاتلىرىنىڭ چوڭ يېزىلىشى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultBulletStyle) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doubleDefault) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, singleDefault) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Custom &Quotes
ug: ئۆزلەشتۈرگەن تىرناق(&Q)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Ad&vanced Autocorrection
ug: ئالىي ئاپتوماتىك توغرىلاش(&V)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replacements and exceptions for language:
ug: ئالماشتۇرۇش ۋە مۇستەسنا ئىشلىتىدىغان تىل:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, autoFormatLanguage)
en: All Languages
ug: بارلىق تىللار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, advancedAutocorrection)
en: &Enable word replacement
ug: سۆز ئالماشتۇرۇشنى قوزغات(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoCorrectionWithFormat)
en: Replace &text with format
ug: تېكىستنى پىچىمغا ئالماشتۇر(&T)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, findLabel)
en: &Find
ug: ئىزدە(&F)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, specialChar1) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, specialChar2)
en: ...
ug: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel)
en: Re&place
ug: ئالماشتۇر(&P)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add1)
en: &Add
ug: قوش(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove2)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changeFormat)
en: C&hange Format...
ug: پىچىم ئۆزگەرت(&H)…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearFormat)
en: C&lear Format
ug: پىچىمنى تازىلا(&L)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Find
ug: ئىزدە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Replace
ug: ئالماشتۇر

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: E&xceptions
ug: مۇستەسنا(&X)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Do not treat as the end of a sentence:
ug: جۈملە ئاخىرلاشقانلىقىنى بىلدۈرمەيدۇ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude1) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoinclude2)
en: Autoinclude
ug: ئۆزلۈكىدىن قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, remove1)
en: R&emove
ug: چىقىرىۋەت(&E)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Accept two uppercase letters in:
ug: ئىككى چوڭ ھەرپكە قوشۇل:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, add2)
en: A&dd
ug: قوش(&D)

en: &Modify
ug: ئۆزگەرت(&M)

en: Select Character
ug: ھەرپ تاللا

en: Autocorrect
ug: ئۆزلۈكىدىن تۈزەتكۈچ
