ChangecasePlugin - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Change case
ug: چوڭ كىچىك يېزىلىش ئۆزگەرتىش

en: Sentence case
ug: جۈملىنىڭ چوڭ-كىچك يېزىلىشى

en: lowercase
ug: كىچىك يېزىلىشى

en: UPPER CASE
ug: چوڭ يېزىلىش

en: Initial Caps
ug: باش ھەرپنى چوڭ يېزىش

en: tOGGLE cASE
ug: چوڭ-كىچك يېزىلىشى ئالماشتۇرۇش

en: Change Case...
ug: چوڭ كىچىك يېزىلىش ئۆزگەرتىش…
