SpellCheckPlugin - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Configure &Spell Checking...
ug: سەپلىمە ۋە ئىملا تەكشۈرۈۋاتىدۇ(&S)…

en: Auto Spell Check
ug: ئۆزلۈكىدىن ئىملا تەكشۈرۈش

en: Check Spelling
ug: ئىملا تەكشۈر

en: Spelling
ug: ئىملا تەكشۈر

en: Add to Dictionary
ug: لۇغەتكە قوش
