kocolorspaces - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Cyan
ug: توق يېشىل

en: Magenta
ug: ھال رەڭ

en: Yellow
ug: سېرىق

en: Black
ug: قارا

en: Alpha
ug: ئالفا

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Lightness
ug: يورۇقلۇق دەرىجىسى

en: Red
ug: قىزىل

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Clear
ug: تازىلا

en: Color
ug: رەڭ

en: Darken
ug: قارايت

en: Diff
ug: سېلىشتۇرۇش(Diff)

en: Dissolve
ug: ئېرىت

en: Hue
ug: رەڭگى

en: In
ug: ئىچى

en: Lighten
ug: يورۇت

en: Out
ug: سىرتى

en: Saturation
ug: تويۇنۇش

en: Value
ug: قىممەت

en: ICC Engine
ug: ICC ماتورى
