ChartShape - en to ug translation catalogue (47 entries)

en: Plugin Missing
ug: قىستۇرما يوق

en: Plugin Incompatible
ug: قىستۇرما ماسلاشمىدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showTitle)
en: Title
ug: ماۋزۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showSubTitle)
en: Subtitle
ug: قوشۇمچە ماۋزۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showFooter)
en: Footer
ug: بەت ئاستى

en: This document contains an external link to a remote document
    %1
ug: بۇ پۈتۈك تەركىبىدە يىراقتىكى پۈتۈكنىڭ ئۇلانمىسى بار 
    %1

en: Confirmation Required
ug: جەزملەش زۆرۈر

en: Download
ug: چۈشۈرۈش

en: Skip
ug: ئۆتكۈزۈۋەت

en: Chart
ug: دىئاگرامما

en: Bar Chart
ug: بالداق دىئاگرامما

en: Bubble Chart
ug: كۆپۈك دىئاگرامما

en: January
ug: قەھرىتان

en: July
ug: چىللە

en: December
ug: كۆنەك

en: Column %1
ug: ئىستون %1

en: Month
ug: ئاي

en: Legend
ug: چۈشەندۈرۈشى

en: Normal
ug: نورمال

en: Stacked
ug: دەستىلەنگەن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowPercent) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowPercent)
en: Percent
ug: پىرسەنت

en: Filled
ug: تولدۇر

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: None
ug: يوق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticStepWidth) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, automaticSubStepWidth)
en: Automatic
ug: ئاپتوماتىك

en: Select
ug: تاللا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetPenLabel)
en: Stroke
ug: سىزىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetColorLabel)
en: Fill
ug: تولدۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, datasetMarkerLabel)
en: Marker
ug: بەلگە قەلىمى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, datasetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowCategory) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowCategory)
en: Category
ug: كاتېگورىيە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataSetShowNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dataPointShowNumber)
en: Number
ug: نومۇرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, insertRow) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, formatErrorBar)
en: Insert
ug: قىستۇر

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AxisScalingDialog) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CellRegionDialog)
en: Dialog
ug: سۆزلەشكۈ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <b>Choose a Data Set</b>
ug: <b>سانلىق-مەلۇمات توپلىمىنى تاللايدۇ</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Categories:
ug: كاتېگورىيە:

en: Select Font
ug: خەت نۇسخا تاللا

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Constant
ug: تۇراقلىق سان

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Percentage
ug: پىرسەنت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Standard Deviation
ug: ئۆلچەملىك ئېغىش

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorType)
en: Variance
ug: كۋادراتلىق پەرق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Positive
ug: مۇسبەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, negIndicator)
en: Negative
ug: مەنپىي

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Value
ug: قىممەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posIndicator)
en: Positive
ug: مۇسبەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, posAndNegIndicator)
en: Both
ug: ئىككىلىسى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NewAxisDialog)
en: New Axis
ug: يېڭى كوئوردېنات ئوقى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
ug: ماۋزۇ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Orientation
ug: يۆنىلىش
