karbon - en to uk translation catalogue (104 entries)

[ctx: (qtundo-format)]
en: Boolean Operation
uk: Булева дія
    булеву дію

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
uk: &Порядок

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
uk: &Вирівняти

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
uk: &Об'єкт

note: i18n: ectx: Menu (object_distribute)
en: &Distribute
uk: &Розподілити

note: i18n: ectx: Menu (path)
en: &Path
uk: &Контур

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
uk: &Ефекти

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (page)
en: &Page
uk: С&торінка

note: i18n: ectx: ToolBar (edit_toolbar)
en: Edit
uk: Редагувати

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
uk: Об'єкт

note: i18n: ectx: ToolBar (align_toolbar)
en: Align
uk: Вирівняти

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
uk: Ефекти

note: i18n: ectx: ToolBar (view_toolbar)
en: View
uk: Перегляд

en: &Flatten Path...
uk: &Згладити криву...

en: Flatten Path
uk: Згладити контур

en: Properties
uk: Властивості

en: Flatness:
uk: Пласкість:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Flatten path
uk: Згладити контур
    згладжування контуру

[ctx: (qtundo-format)]
en: Refine path
uk: Вдосконалити контур
    вдосконалення контуру

en: &Refine Path...
uk: В&досконалити контур...

en: Refine Path
uk: Вдосконалити контур

en: Subdivisions:
uk: Піделементи:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Round Corners
uk: Заокруглити кути
    заокруглення кутів

en: &Round Corners...
uk: &Заокруглити кути...

en: Round Corners
uk: Заокруглити кути

en: Radius:
uk: Радіус:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Whirl & pinch
uk: Скручування і стискання
    скручування і стискання

en: &Whirl/Pinch...
uk: &Скручування/стискання...

en: Whirl Pinch
uk: Скручування стискання

en: Info
uk: Інформація

en: The result of the Whirlpinch effect can be improved by refining the path shape beforehand.
uk: Результат застосування ефекту Скручування/Стискання можна покращити попередньо вдосконаливши форму контуру.

en: Angle:
uk: Кут:

en: Pinch:
uk: Стискання:

[ctx: (qtundo-format)]
en: Raise Layer
uk: Підняти шар
    підняття шару

[ctx: (qtundo-format)]
en: Lower Layer
uk: Опустити шар
    опускання шару

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Misc
uk: Інше

en: Grid
uk: Ґратка

[ctx: @title:tab Document settings page]
en: Document
uk: Документ

en: Document Settings
uk: Параметри документа

[ctx: @title:tab Author page]
en: Author
uk: Автор

en: Author
uk: Автор

en: A Vector Graphics Drawing Application.
uk: Програма для малювання векторної графіки.

en: (c) 2001-%1, The Karbon Developers
uk: © Розробники Karbon, 2001–%1

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Bug fixes and improvements
uk: Виправлення вад і покращення

en: Bug fixes
uk: Виправлення вад

en: Helpful patches and advice
uk: Корисні латки і поради

[ctx: (qtundo-format)]
en: Insert graphics
uk: Вставити графіку
    вставлення графіки

en: Choose Graphic to Add
uk: Виберіть графік для додавання

en: Could not load image.
uk: Не вдалося завантажити зображення.

en: Import graphic
uk: Імпортувати графіку

en: Could not create image shape.
uk: Не вдалося створити форму зображення.

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально
    віддзеркалення горизонтально

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально
    віддзеркалення вертикально

[ctx: (qtundo-format)]
en: Mirror Horizontally and Vertically
uk: Віддзеркалити горизонтально і вертикально
    віддзеркалення горизонтально і вертикально

[ctx: (qtundo-format)]
en: Separate paths
uk: Відокремити контури
    відокремлення контурів

en: Outline &Mode
uk: &Режим ескіза

en: &Import Graphic...
uk: &Імпортувати графіку...

en: D&elete
uk: В&илучити

en: Edit Guides
uk: Змінити напрямні

[ctx: Duplicate selection]
en: &Duplicate
uk: &Здублювати

en: Distribute Center (Horizontal)
uk: Розподілити по центру (горизонтально)

en: Distribute Gaps (Horizontal)
uk: Розподілити за проміжками (горизонтально)

en: Distribute Left Borders
uk: Розподілити за лівими краями

en: Distribute Right Borders
uk: Розподілити за правими краями

en: Distribute Center (Vertical)
uk: Розподілити по центру (вертикально)

en: Distribute Gaps (Vertical)
uk: Розподілити за проміжками (вертикально)

en: Distribute Bottom Borders
uk: Розподілити за нижніми краями

en: Distribute Top Borders
uk: Розподілити верхні межі

en: Show Color Palette
uk: Показати палітру кольорів

en: Show or hide color palette
uk: Показує або ховає палітру кольорів

en: &Clip Object
uk: За&фіксувати об'єкт

en: &Unclip Objects
uk: &Зняти фіксування об'єктів

en: Mirror Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Mirror Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: &Close Path
uk: За&мкнути контур

en: Com&bine Path
uk: Об’&єднати контур

en: Se&parate Path
uk: Роз&ділити контур

en: Re&verse Path
uk: Роз&вернути контур

en: Intersect Paths
uk: Перетнути контури

en: Subtract Paths
uk: Відняти контури

en: Unite Paths
uk: Об’єднати контури

en: Exclude Paths
uk: Виключити контури

en: Snap Path to Grid
uk: Приліпити контур до ґратки

en: Zoom to Selection
uk: Збільшити до вибраної області

en: Zoom to Drawing
uk: Збільшити до намальованого

en: Zoom
uk: Масштабування

en: Show status bar:
uk: Показувати панель стану:

en: Number of recent files:
uk: Кількість нещодавніх файлів:

en: Palette font size:
uk: Розмір шрифту палітри:

en: Select palette
uk: Виберіть палітру

en: Press to apply fill to selection
uk: Натисніть, щоб залити кольором вибране

[ctx: The style has no fill]
en: None
uk: Немає

en: Press to apply stroke to selection
uk: Натисніть, щоб застосувати штрих до вибраного

[ctx: The style has a custom stroking]
en: Custom
uk: Нетипове

[ctx: The style has no stroking]
en: None
uk: Немає

en: Stroke:
uk: Штрих:

en: Fill:
uk: Заповнення:
