karbon - en to uz translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: Menu (object_order)
en: &Order
uz: &Tartiblash

note: i18n: ectx: Menu (object_align)
en: &Align
uz: &Tekislash

note: i18n: ectx: Menu (object)
en: &Object
uz: &Obʼekt

note: i18n: ectx: Menu (effects)
en: Effe&cts
uz: &Effektlar

note: i18n: ectx: ToolBar (object_toolbar)
en: Object
uz: Obʼekt

note: i18n: ectx: ToolBar (Effects)
en: Effects
uz: Effektlar

en: &Round Corners...
uz: &Burchaklarni qirrasizlantirish

en: Round Corners
uz: Burchaklarni qirrasizlantirish

en: Angle:
uz: Burchak:

en: Interface
uz: Interfeys

en: Misc
uz: Xar hil

en: Grid
uz: Toʻr

en: Document Settings
uz: Hujjat moslamalari

en: &Import Graphic...
uz: &Grafikani import qilish

en: &Close Path
uz: Yoʻlni yo&pish

en: Number of recent files:
uz: Yaqinda ochilgan fayllarning soni:

en: Palette font size:
uz: Asbob oynasidagi shriftning oʻlchami:
