karbon - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Angle:
uz: Burchak:

en: Fill
uz: Toʻldirish

en: Edit Gradient
uz: Gradientni tahrirlash

en: Predefined Gradients
uz: Oldindan aniqlangan gradientlar

en: Patterns
uz: Namunalar
