thesaurus_tool - en to uz translation catalogue (15 entries)

en: (No match)
uz: (Bir xillik yoʻq)

en: &Search for:
uz: &Qidirish:

en: S&earch
uz: Q&idirish

en: Change Language...
uz: Tilni oʻzgartirish

en: &Thesaurus
uz: &Tezaurus

en: Synonyms
uz: Sinonimlar

en: More General Words
uz: Umumiy soʻzlar

en: More Specific Words
uz: Muayyan soʻz

en: &Replace with:
uz: Alma&shtirish:

en: &Replace
uz: &Almashtirish

en: Related Words - %1
uz: Bogʻliq soʻzlar - %1

en: The thesaurus file '%1' was not found. Please use 'Change Language...' to select a thesaurus file.
uz: '%1' tezaurus fayli topilmadi. Tezaurus faylini tanlash uchun 'Tilni oʻzgartirish' xossasidan foydalaning.

en: Attributes
uz: Atributlar

en: Familiarity & Polysemy Count
uz: Oʻxshash va bir oʻzakli soʻzlar soni

en: No match for '%1'.
uz: '%1'ga oʻxshash narsa topilmadi.
