kofficefilters - en to uz translation catalogue (37 entries)

[ctx: Descriptive encoding name]
en: Other ( %1 )
uz: Boshqa (%1)

en: Cannot find encoding: %1
uz: Quyidagi kodlash usulini topib boʻlmadi: %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, encodingPage)
en: Encoding
uz: Kodlash usuli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: E&ncoding:
uz: Ko&dlash usuli:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupEndOfLine)
en: End of Line
uz: Satrning oxiri

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1)
en: Cells
uz: Kataklar

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, m_delimiterBox)
en: Delimiter
uz: Ajratuvchi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioComma)
en: Comma
uz: Vergul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSemicolon)
en: Semicolon
uz: Nuqta vergul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioTab)
en: Tabulator
uz: Tab

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioSpace)
en: Space
uz: Boʻsh joy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_radioOther)
en: Other:
uz: Boshqa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_quotesLabel)
en: Quotes:
uz: Qoʻshtirnoqlar:

en: Could not read from file.
uz: Fayldan oʻqib boʻlmadi.

en: Recommended: UTF-8
uz: Tavsiya qilinadi: UTF-8

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: En&coding:
uz: &Kodlash usuli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mSelectAllButton)
en: Select &All
uz: &Hammasini tanlash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeselectAllButton)
en: Desele&ct All
uz: Hammasini tanlashni b&ekor qilish

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Style
uz: Uslub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDefaultButton)
en: Use &default style
uz: &Andoza uslubni qoʻllash

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget2)
en: Document
uz: Hujjat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Document Style
uz: Hujjatning uslubi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, latexStyleButton)
en: Latex style
uz: LaTeX uslubi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Document Type
uz: Hujjatning turi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullDocButton)
en: Independent document
uz: Mustaqil hujjat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Document class:
uz: Hujjatning sinfi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Quality:
uz: Sifati:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, defaultFontSizeTextZone)
en: Default font size:
uz: Shriftning andoza oʻlchami:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Widget3)
en: Pictures
uz: Rasmlar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Pictures directory:
uz: Rasmlar direktoriyasi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Language
uz: Til

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Notes
uz: Izohlar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, RadioButton7)
en: Don't export
uz: Eksport qilinmasin

en: Page
uz: Bet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupParagraph)
en: End of Paragraph
uz: Paragrafning oxiri

en: Table %1
uz: Jadval %1

en: The file cannot be loaded, as it seems not to be an RTF document.
uz: Faylni yuklab boʻlmadi, u RTF hujjatiga oʻxshamaydi.
