kpresenter - en to uz translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
uz: &Format

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
uz: &Namoyish

en: Slide %1
uz: Slayd %1

en: End of presentation. Click to exit.
uz: Namoyish tugadi. Chiqish uchun sichqoncha bilan istagan joyga bosing.

en: Green
uz: Yashil

en: Red
uz: Qizil

en: Blue
uz: Koʻk

en: Shape
uz: Shakl

en: Normal
uz: Oddiy

en: Insert Slide
uz: Slayd qoʻyish

en: Copy Slide
uz: Slayddan nusxa olish

en: No Effect
uz: Effektsiz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
uz: &Uzunasi:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
uz: Namoyish moslamalari

en: Fade
uz: Soʻnish

en: Ellipse
uz: Ellips

en: Circle
uz: Aylana

en: Misc
uz: Xar hil
