kword - en to uz translation catalogue (70 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
uz: Koʻrinish &usuli

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
uz: Imloni tekshirish

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
uz: Imloni tekshirish natijasi

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
uz: Oʻzgaruvchini oʻzgartirish

en: Row
uz: Satr

en: Misc
uz: Xar hil

en: Document Settings
uz: Hujjat moslamalari

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
uz: Yangi xatchoʻpni yaratish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
uz: Xatchoʻp yordamida hujjatning xohlagan qismiga oʻtishingiz
    mumkin. Xatchoʻp nomini koʻrsating.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
uz: Nomi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
uz: Freymlar toʻplamining nomi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
uz: Freymlar toʻplamining nomi

en: Text Run Around
uz: Atrofidagi matn

en: Connect Text Frames
uz: Matn freymlarini bogʻlash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rAnchorPage)
en: &Page
uz: &Bet

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
uz: Ustunlar

en: Rename Bookmark
uz: Xatchoʻpning nomini oʻzgartirish

en: Select Bookmark
uz: Xatchoʻpni tanlash

en: Geometry
uz: Geometriya

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
uz: Betning oʻlchami va boʻsh joylar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
uz: Yaratish

en: Statistics
uz: Statistika

en: Words:
uz: Soʻzlar:

en: Sentences:
uz: Gaplar:

en: Syllables:
uz: Boʻgʻinlar:

en: Lines:
uz: Chiziqlar:

[ctx: Style name]
en: Standard
uz: Andoza

[ctx: Style name]
en: Head 1
uz: Sarlavha 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
uz: Sarlavha 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
uz: Sarlavha 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
uz: Hujjat sarlavhasi

[ctx: Style name]
en: Borders 1
uz: Chegaralar 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
uz: Chegaralar 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
uz: Chegaralar 3

[ctx: Style name]
en: Row
uz: Satr

[ctx: Style name]
en: Column
uz: Ustun

[ctx: Style name]
en: Light Gray
uz: Och kul

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
uz: Toʻq kul

[ctx: Style name]
en: Black
uz: Qora

[ctx: Style name]
en: Light Blue
uz: Och koʻk

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
uz: Toʻq koʻk

[ctx: Style name]
en: Red
uz: Qizil

[ctx: Style name]
en: Yellow
uz: Sariq

[ctx: Style name]
en: Colorful
uz: Rangli

[ctx: Style name]
en: Bluish
uz: Koʻkish

[ctx: Style name]
en: Simple 1
uz: Oddiy 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
uz: Oddiy 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
uz: Oddiy 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
uz: Sarlavha 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
uz: Sarlavha 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
uz: Sarlavha 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
uz: Sarlavha 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
uz: Ustunlar 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
uz: Ustunlar 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
uz: Toʻr 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
uz: Toʻr 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
uz: Toʻr 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
uz: Kul sarlavha

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
uz: Koʻk sarlavha

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
uz: Anʼanaviy koʻk

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
uz: Anʼanaviy kul

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
uz: Tepasi va pasti koʻk

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
uz: Tepasi va pasti kul

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
uz: OASIS OpenDocument fayli haqiqiy emas. office:body tegi topilmadi.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
uz: OASIS OpenDocument fayli haqiqiy emas. office:body tegi topilmadi.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
uz: Bu KWord hujjati emas, lekin %1. Uni mos dastur bilan ochib koʻring.

en: Page %1 of %2
uz: Bet %1/%2

en: Save this document and use it later as a template
uz: Ushbu hujjatni saqlash va keyinchalik uni namuna sifatida ishlatish

en: You can save this document as a template.<br><br>You can use this new template as a starting point for another document.
uz: Ushbu hujjatni namuna sifatida saqlash mumkin.<br><br>Soʻng uni yangi hujjat yaratishda qoʻllash mumkin.

en: Show Rulers
uz: Lineykalarni koʻrsatish
