koconverter - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Input file
uz: Kiritish fayli

en: Output file
uz: Natija fayli

en: Make a backup of the destination file
uz: Natija faylidan zahira nusxasini olish

en: Two arguments required
uz: Ikkita argument talab qilinadi

en: *** The conversion failed! ***
uz: *** Aylantirish muvaffaqiyatsiz tugadi! ***
