kpresenter - en to uz translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
uz: &Формат

note: i18n: ectx: Menu (slideshow)
en: Sli&de Show
uz: &Намойиш

en: Slide %1
uz: Слайд %1

en: End of presentation. Click to exit.
uz: Намойиш тугади. Чиқиш учун сичқонча билан истаган жойга босинг.

en: Green
uz: Яшил

en: Red
uz: Қизил

en: Blue
uz: Кўк

en: Shape
uz: Шакл

en: Normal
uz: Оддий

en: Insert Slide
uz: Слайд қўйиш

en: Copy Slide
uz: Слайддан нусха олиш

en: No Effect
uz: Эффектсиз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boolHeight)
en: &Height:
uz: &Узунаси:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KPrConfigureSlideShow)
en: Configure Slide Show
uz: Намойиш мосламалари

en: Fade
uz: Сўниш

en: Ellipse
uz: Эллипс

en: Circle
uz: Айлана

en: Misc
uz: Хар ҳил
