kword - en to uz translation catalogue (63 entries)

note: i18n: ectx: Menu (view) i18n: ectx: Menu (view_displaymodes)
en: &Display Mode
uz: Кўриниш &усули

note: i18n: ectx: Menu (SpellCheck)
en: Spellcheck
uz: Имлони текшириш

note: i18n: ectx: Menu (check_spell_list)
en: Spell Check Result
uz: Имлони текшириш натижаси

note: i18n: ectx: Menu (variable_list)
en: Change Variable To
uz: Ўзгарувчини ўзгартириш

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CreateBookmark)
en: Create New Bookmark
uz: Янги хатчўпни яратиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lExplain)
en: Bookmarks allow you to jump between parts of your document.
    Please provide the name of your bookmark.
uz: Хатчўп ёрдамида ҳужжатнинг хоҳлаган қисмига ўтишингиз
    мумкин. Хатчўп номини кўрсатинг.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lName)
en: Name:
uz: Номи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name of frameset:
uz: Фреймлар тўпламининг номи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, framesList)
en: Frameset Name
uz: Фреймлар тўпламининг номи

en: Text Run Around
uz: Атрофидаги матн

en: Connect Text Frames
uz: Матн фреймларини боғлаш

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, columnsTab)
en: Columns
uz: Устунлар

en: Rename Bookmark
uz: Хатчўпнинг номини ўзгартириш

en: Select Bookmark
uz: Хатчўпни танлаш

en: Geometry
uz: Геометрия

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sizeTab)
en: Page Size && Margins
uz: Бетнинг ўлчами ва бўш жойлар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, createButton)
en: Create
uz: Яратиш

en: Statistics
uz: Статистика

en: Words:
uz: Сўзлар:

en: Sentences:
uz: Гаплар:

en: Syllables:
uz: Бўғинлар:

en: Lines:
uz: Чизиқлар:

[ctx: Style name]
en: Standard
uz: Андоза

[ctx: Style name]
en: Head 1
uz: Сарлавҳа 1

[ctx: Style name]
en: Head 2
uz: Сарлавҳа 2

[ctx: Style name]
en: Head 3
uz: Сарлавҳа 3

[ctx: Style name]
en: Document Title
uz: Ҳужжат сарлавҳаси

[ctx: Style name]
en: Borders 1
uz: Чегаралар 1

[ctx: Style name]
en: Borders 2
uz: Чегаралар 2

[ctx: Style name]
en: Borders 3
uz: Чегаралар 3

[ctx: Style name]
en: Row
uz: Сатр

[ctx: Style name]
en: Column
uz: Устун

[ctx: Style name]
en: Light Gray
uz: Оч кул

[ctx: Style name]
en: Dark Gray
uz: Тўқ кул

[ctx: Style name]
en: Black
uz: Қора

[ctx: Style name]
en: Light Blue
uz: Оч кўк

[ctx: Style name]
en: Dark Blue
uz: Тўқ кўк

[ctx: Style name]
en: Red
uz: Қизил

[ctx: Style name]
en: Yellow
uz: Сариқ

[ctx: Style name]
en: Colorful
uz: Рангли

[ctx: Style name]
en: Bluish
uz: Кўкиш

[ctx: Style name]
en: Simple 1
uz: Оддий 1

[ctx: Style name]
en: Simple 2
uz: Оддий 2

[ctx: Style name]
en: Simple 3
uz: Оддий 3

[ctx: Style name]
en: Header 1
uz: Сарлавҳа 1

[ctx: Style name]
en: Header 2
uz: Сарлавҳа 2

[ctx: Style name]
en: Header 3
uz: Сарлавҳа 3

[ctx: Style name]
en: Header 4
uz: Сарлавҳа 4

[ctx: Style name]
en: Columns 1
uz: Устунлар 1

[ctx: Style name]
en: Columns 2
uz: Устунлар 2

[ctx: Style name]
en: Grid 1
uz: Тўр 1

[ctx: Style name]
en: Grid 2
uz: Тўр 2

[ctx: Style name]
en: Grid 3
uz: Тўр 3

[ctx: Style name]
en: Gray Heading
uz: Кул сарлавҳа

[ctx: Style name]
en: Blue Heading
uz: Кўк сарлавҳа

[ctx: Style name]
en: Blue Traditional
uz: Анъанавий кўк

[ctx: Style name]
en: Gray Traditional
uz: Анъанавий кул

[ctx: Style name]
en: Blue Top and Bottom
uz: Тепаси ва пасти кўк

[ctx: Style name]
en: Gray Top and Bottom
uz: Тепаси ва пасти кул

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No office:body tag found.
uz: OASIS OpenDocument файли ҳақиқий эмас. office:body тэги топилмади.

en: Invalid OASIS OpenDocument file. No tag found inside office:body.
uz: OASIS OpenDocument файли ҳақиқий эмас. office:body тэги топилмади.

en: This is not a word processing document, but %1. Please try opening it with the appropriate application.
uz: Бу KWord ҳужжати эмас, лекин %1. Уни мос дастур билан очиб кўринг.

en: Show Rulers
uz: Линейкаларни кўрсатиш
